Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Мнениеот Alex_mor » 09 Юни 2016, 11:25

Rali_hr написа:Ама защо мислите, че на детските площадки ходят толкова големи, че да те е страх да им направиш забележка?! Ходят деца до 14 годишни, от там нататък са големи и предпочитат да не ги виждат по такива места. ;) не познавате ли тийнейджърите?!

Е, все ходят и някои по-големи бабаити. Но си права, че често и охрана върши работа, малко се прекалява като се говори за това, колко са лоши и опасни всички тийнове.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Мнениеот Mon_ton » 29 Юни 2016, 17:19

Според мен е важно да ги охраняват и от бездомни животни и от такива, които идват да "облажат" окото, защото пдофилите са плъзнали навсякъде, ане толкова да ги пазят от децата и да им се карат на тях.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Мнениеот Kremiliya » 05 Юли 2016, 10:58

Онзи ден видях деца на по 13-15 години седнали на люлката на детската площадка, толкова ли нямаше кой да им направи забележка?!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Мнениеот iwoni » 05 Юли 2016, 12:31

Kremiliya написа:Онзи ден видях деца на по 13-15 години седнали на люлката на детската площадка, толкова ли нямаше кой да им направи забележка?!


Какво лошо има? И на тази възраст може да им се прииска да се люлеят. Ако не чупят и не пречат, да си стоят :smile: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Мнениеот silver933 » 05 Юли 2016, 14:12

Ей тва най ме дразни. Ако е вашето дете и вече е на 13 и се люлее на люлка - може, ама ако е чуждо вече е един вид убийство и наглост, невъзпитано, смотано и нагло детенце, е къде е логиката?!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Мнениеот Jully » 06 Юли 2016, 10:40

silver933 написа:Ей тва най ме дразни. Ако е вашето дете и вече е на 13 и се люлее на люлка - може, ама ако е чуждо вече е един вид убийство и наглост, невъзпитано, смотано и нагло детенце, е къде е логиката?!

Много си прав! Майките на малки деца направо се самозабравят! Нека да не изключваме факта, че и техните деца ще пораснат и ще имат желание все още за игри и забавления! След като се люлеят а не чупят какво толкова? Нима не е същото, като майки се качват по люлките на площадките, но за тях може?!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Мнениеот penelopa » 06 Юли 2016, 13:08

Според мен е достатъчно да са разположени камери на детските площадки. Ако се чупи, лесно ще бъде открит виновника.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Мнениеот kalinka-kuku » 06 Юли 2016, 16:06

penelopa написа:Според мен е достатъчно да са разположени камери на детските площадки. Ако се чупи, лесно ще бъде открит виновника.

Колко време ще изкарат тези камери по площадките? Те ще бъдат първото счупено нещо.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Мнениеот donni » 07 Юли 2016, 10:48

На нашата си стоят камерите и никой не ги е счупил толкова години. Може би има значение и това, че се намира на по-централно място площадката и не смеят, но едва ли ще е от това.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Трябва ли детските площадки да бъдат охранявани?

Мнениеот Петя Георгиева » 06 Ное 2018, 11:07

А, да, бе, и там полицаи. Тях ги няма, където наистина трябва да са, камо ли по площадките. Всичко е въпрос на съвест и възпитание. Ако се рушат и цапат, то полицаите не биха помогнали. Не може на всяко гаменче да се назначи полицай. Всичко е до възпитанието. Хвърлят се опаковки по земята, чупят се люлки, качват се по бебешки играчки. Нагледах се, откакто имам дете. До тогава не ми беше правило впечатление.
Аватар
Петя Георгиева
 
Мнения: 168
Регистриран на: 31 Окт 2018, 09:45

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта