Негативните хора и тяхната отрова - как да я преодолеем?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Негативните хора и тяхната отрова - как да я преодолеем?

Мнениеот Pipilota » 09 Мар 2015, 10:45

Ако тези хора са ни по една или друга причина по-близки може доста да се затормозим! :(
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Негативните хора и тяхната отрова - как да я преодолеем?

Мнениеот YoLindi » 05 Юли 2016, 17:11

Pipilota написа:Ако тези хора са ни по една или друга причина по-близки може доста да се затормозим! :(


Да, защото искаме, не искаме са все около нас и трудно ги избягваме. Но не е невъзможно. Аз дори с такива не искам да се срещам и по всякакъв начин ги избягвам.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Негативните хора и тяхната отрова - как да я преодолеем?

Мнениеот Mon_ton » 22 Юли 2016, 11:28

YoLindi написа:
Pipilota написа:Ако тези хора са ни по една или друга причина по-близки може доста да се затормозим! :(


Да, защото искаме, не искаме са все около нас и трудно ги избягваме. Но не е невъзможно. Аз дори с такива не искам да се срещам и по всякакъв начин ги избягвам.

НИкой не иска да има в обкръжението си негативни хора, но понякога просто те са там. :( Много е неприятно, защтоо именно те те карат после да се чувстваш най-зле и изтормозен.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Негативните хора и тяхната отрова - как да я преодолеем?

Мнениеот mamina » 25 Юли 2016, 12:17

Mon_ton написа:
YoLindi написа:
Pipilota написа:Ако тези хора са ни по една или друга причина по-близки може доста да се затормозим! :(


Да, защото искаме, не искаме са все около нас и трудно ги избягваме. Но не е невъзможно. Аз дори с такива не искам да се срещам и по всякакъв начин ги избягвам.

НИкой не иска да има в обкръжението си негативни хора, но понякога просто те са там. :( Много е неприятно, защтоо именно те те карат после да се чувстваш най-зле и изтормозен.


Ако им позволиш да ти влияят, ще се чувстваш така, но ако не им позволиш, тяхната отрицателна енергия няма да ти въздейства. Трудно е, но аз се научих да слагам стена между себе си и тях и не позволявам да ми влияят.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Негативните хора и тяхната отрова - как да я преодолеем?

Мнениеот S_Milenska » 25 Юли 2016, 14:26

Ако човекът ти е близък и е често с теб, то със сигурност ще ти повлияе, за съжаление. Най-трудно е да не се повлияяш не само то негативизма им, но и от техните чувства спрямо други хора, или събития.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Негативните хора и тяхната отрова - как да я преодолеем?

Мнениеот Локумът » 25 Юли 2016, 16:01

S_Milenska написа:Ако човекът ти е близък и е често с теб, то със сигурност ще ти повлияе, за съжаление. Най-трудно е да не се повлияяш не само то негативизма им, но и от техните чувства спрямо други хора, или събития.

Като вземат и кофти номера да ти въртят и още повече ти се отщява да се занимаваш с такъв тип хора... :roll: ПО-добре да ги игнорираш овреме, докато не са те заляли с гнусотията си.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Негативните хора и тяхната отрова - как да я преодолеем?

Мнениеот dejavu » 25 Юли 2016, 16:45

Лесно можеш да ги избегнеш такива хора като не са ти в къщата, но как да ги разпознаваш? Отначало не си личат много или аз поне не мога да ги отсявам. Веднъж се запознах с една жена, която изглеждаше много мила, но после ми казаха да се пазя от нея, защото била страшна харпия.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта