Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот annamaria » 13 Май 2019, 14:42

Няма какво да се залъгваме. След травматично първо раждане нещата се променят, не ми се мисли ако и второто е такова, а не са взети мерки.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот renetka » 13 Май 2019, 15:00

Истината е, че жените масово не взимат мерки. Примиряват се, че са родили две деца и нещата са непоправими. Просто нямат време за себе си, а всъщност нещата са поправими.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот Lisandra » 14 Май 2019, 16:24

renetka написа:Истината е, че жените масово не взимат мерки. Примиряват се, че са родили две деца и нещата са непоправими. Просто нямат време за себе си, а всъщност нещата са поправими.

Така е, защото досега тази тема беше табу. Добре че има частни болници като Свети Лазар, които инвестират в модерна апаратура за лечение.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот Pacienti » 15 Май 2019, 16:56

Lisandra написа:
renetka написа:Истината е, че жените масово не взимат мерки. Примиряват се, че са родили две деца и нещата са непоправими. Просто нямат време за себе си, а всъщност нещата са поправими.

Така е, защото досега тази тема беше табу. Добре че има частни болници като Свети Лазар, които инвестират в модерна апаратура за лечение.

Мисля си, че съвременните жени се грижат за себе си, или най-малкото се информират.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот Glow » 21 Май 2019, 10:24

По този повод скоро питах моя приятелка, която има бебче. Просто ми беше любопитно дали е истина това. Тя сподели, че първите пъти е имало болка, но след това всичко си е било като преди и не е вярно, че няма удоволствие.
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот sky_100 » 21 Май 2019, 12:13

Нямам спомен да не съм изпитвала удоволствие. Дискомфортът е друга тема и той се дължи на евентуални разкъсвания и шевове. Но той също отминава с времето. Еластичността се възстановява все пак :smile:
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот annamaria » 21 Май 2019, 14:35

sky_100 написа:Нямам спомен да не съм изпитвала удоволствие. Дискомфортът е друга тема и той се дължи на евентуални разкъсвания и шевове. Но той също отминава с времето. Еластичността се възстановява все пак :smile:


Всяка кожа и тъкан е строго индивидуална. Не всички жени могат да се похвалят с това, че тяхната еластичност се е е възвърнала. Чувала съм за ужасни истории и неспособност след раждане да водиш нормален полов живот именно заради отпусната мускулатура.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот Doktoricata » 21 Май 2019, 15:52

sky_100 написа:Нямам спомен да не съм изпитвала удоволствие. Дискомфортът е друга тема и той се дължи на евентуални разкъсвания и шевове. Но той също отминава с времето. Еластичността се възстановява все пак :smile:

За съжаление е често срещано след трудно раждане и множество разкъсвания. При млад човек еластичността се връща, но следствие на разкъсванията, при зарастване може да се получат келоидни белези, които няма как да не водят до дискомфорт. Премахването им става чрез лазер.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта