Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот Pipilota » 29 Юни 2015, 11:06

И двата пъти ми отне известно време, но не много, с големия правихме опити около 2 месеца, докато се случи, а с малкия мина повече време и някъде за около 4 месеца забременях. Не съм се притеснявала от проблеми, все пак до 1г. е възможно да има "забавяне", а след това става въпрос за проблеми със зачеването. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот веселказасмяна » 15 Юли 2015, 15:55

Почти от раз станаха, нещата, аз не очаквах, но не мина много време след като се оказва, че не ми идва, даже бях забравила, че не се пазим :oops: :D :D
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот Pipilota » 16 Юли 2015, 06:50

Наистина ако се мисли постоянно за бебето сякаш мисията става направо невъзможна! Но има трудности понякога. Не знам на какво се дължи факта,че в момента има толкова много хора, които имат репродуктивни проблеми. :(
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот BeenieGal » 17 Юли 2015, 11:54

Pipilota написа:Наистина ако се мисли постоянно за бебето сякаш мисията става направо невъзможна! Но има трудности понякога. Не знам на какво се дължи факта,че в момента има толкова много хора, които имат репродуктивни проблеми. :(

По-скоро въпросът е на какво не се дължи, тъй като всичко е против нас и най-лошото е, че ние сме си го направили такова :|
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот Pipilota » 17 Юли 2015, 12:23

BeenieGal написа:
Pipilota написа:Наистина ако се мисли постоянно за бебето сякаш мисията става направо невъзможна! Но има трудности понякога. Не знам на какво се дължи факта,че в момента има толкова много хора, които имат репродуктивни проблеми. :(

По-скоро въпросът е на какво не се дължи, тъй като всичко е против нас и най-лошото е, че ние сме си го направили такова :|

Дължи се на нездравословния начин на живот, който не е само в яденето и пиенето. Проблемите не са тъй малко, много млади момичета имат проблеми с хормоните и с цикълка още в самото му начало! Все са фактори това, които няма как да не дадат отражение за вбъдеще. :(
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Юли 2015, 12:49

Аз съм на 29г и вече се притеснявам дали ще успея лесно к нормално да забременея когато реша. Факт е че има страшно много проблеми със забременяването, голяма част от хората имат проблеми.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот maminka » 17 Юли 2015, 13:11

Pipilota написа:
BeenieGal написа:
Pipilota написа:Наистина ако се мисли постоянно за бебето сякаш мисията става направо невъзможна! Но има трудности понякога. Не знам на какво се дължи факта,че в момента има толкова много хора, които имат репродуктивни проблеми. :(

По-скоро въпросът е на какво не се дължи, тъй като всичко е против нас и най-лошото е, че ние сме си го направили такова :|

Дължи се на нездравословния начин на живот, който не е само в яденето и пиенето. Проблемите не са тъй малко, много млади момичета имат проблеми с хормоните и с цикълка още в самото му начало! Все са фактори това, които няма как да не дадат отражение за вбъдеще. :(

Така е и все по-зле ще става, тъй като тези майки раждат деца, които от зачеването им се отглеждат с отрови :!:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот Kaya » 03 Авг 2015, 13:15

Нямаме голям избор, хляба, плодовете, зеленчуците, месото, зърнените култури - всичко е със съмнителен произход. :(
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот balsam » 28 Апр 2016, 16:14

Шест месеца минаха, докато стана бременна, но не съм се притеснявала. Разбира се, всеки месец тръпнех дали не е станало, но не съм изпадала в емоционални дупки. Психиката може и да пречи, когато се стремиш да имаш бебече.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Сеп 2017, 14:49

Опитите при мен и двата пъти бяха за около 2-3 месеца и след това забременях, но никога не съм пиела противозачатъчни. След втората бременност поставих спирала.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта