Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот niya_mazova » 04 Юли 2014, 12:25

Здравейте! Моята история е кратка, малко преди 30-те съм и много искам да имам детенце, опитваме вече осми месец за съжаление без резултат.

Опитвах се да не го взимам толкова навътре, понеже времето си минава, но ми е трудно, добре че човекът до мен е страшно позитивно настроен. Години наред така съм се пазила да не забременея, че сега като че ли ми се връща. Кофти впечатление ми прави това, че малка част от жените са могли да заченат от първия си опит, а сега осъзнавам колко ужасно е всъщност това.

Та вие на каква възраст бяхте, когато забременяхте и след колко време се случи чудото? :?
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот MerryPop » 04 Юли 2014, 12:30

Първият път нещата се случиха от раз и не можех да си намеря място от радост. Вторият път (вече бях на 33год.) пробвахме около година, докато се увенчае този труд с успех.
Най-важното е през цялото време да бъдеш много спокойна и да се отдадеш на прекрасните мигове със съпруга си, а не да правите секс с единствена цел - бебе :!: Млада си, ще успееш!
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот xrisy_vd » 04 Юли 2014, 12:56

Аз бях на 22 години, когато забременях, опитите продължиха сравнително кратко- 2 месеца.
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот Вассилена » 04 Юли 2014, 20:21

Бях на 20 години и стана от раз, определено има значение възрастта :)
Вассилена
 
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Май 2014, 13:22

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот eli_da4eva » 04 Юли 2014, 21:19

Здравейте,първата ми бременност беше на 23 год. и реално не сме го планирали,а втората на 26 за която бе планирана и се получи веднага на вторият месец след като спрях противозачатъчните.
eli_da4eva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Юли 2014, 21:14

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот penny » 07 Юли 2014, 12:19

eli_da4eva написа:Здравейте,първата ми бременност беше на 23 год. и реално не сме го планирали,а втората на 26 за която бе планирана и се получи веднага на вторият месец след като спрях противозачатъчните.

Браво, повечето момичета, включително и аз имах проблем след спирането на противозачатъчните, но за 6 месеца нещата се регулираха и на 26 станах мама :)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Ное 2014, 14:39

Ами много бързо, реално не беше планирано и мога да кажа,че от първия път :lol: :lol: Втори опит не съм имала, когато му дойде времето ще видим. Според мен и нагласата е важна, ако само мислим за бебето стават по-сложни нещата
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот Mon_ton » 04 Дек 2014, 16:09

Не съм бременувала още :D Надявам се когато му дойде времето да се случи бързо и да нямам проблеми! :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот Kaya » 17 Дек 2014, 13:41

При мен нещата се случиха много бързо с първия опит успяхме, което е хубаво, защото липсва цялото притеснение, че нещо не е наред. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Колко време ви беше необходимо да забременеете?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юни 2015, 12:36

На мен не ми отне никакво време, случиха се нещата много бързо, мога да кажа, че от първия път забременях, но беше случайно. Планираме и други деца за вбъдеще, тогава вече ще имам ясна представа кога ще стане, когато започна да пробвам нарочно. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron