За дамите на и над 50, какви са триковете, с които изглеждате добре?

За дамите на и над 50, какви са триковете, с които изглеждате добре?

Мнениеот dessiblond » 04 Юли 2014, 14:40

Момичета, тази година майка ми има юбилей, става на 50 и като всяка жена се смущава от това. За възрастта си изглежда изключително добре, но не съм убедена, че тя мисли така. Искам да повдигна самочувствието й, като й покажа някои трикове, които биха дали повече свежест във външността си и с които ще изглежда добре.

За жените на 50 не свършва живота и тя го знае, не се чувства на толкова и не изглежда на тази възраст, но добре знаете, че всичко е в главата.
Дамите, които са преминали 50 или на тези, които сега им предстои да станат, ще съм поласкана, ако обсъдим някои трикове, благодарение, на които изглеждате добре, както и какви дрехи е по-добре да се носят и какви да се избягват :idea:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: За дамите на и над 50, какви са триковете, с които изглеждате добре?

Мнениеот Nightmare » 04 Юли 2014, 14:59

И аз съм се запътила към петдесетте, но се опитвам да се поддържам до колкото е възможно. Не се чувствам добре да ходя по фитнес зали, за сметка на това си тренирам вкъщи, съобразявам се какво хапвам, за да не заприличам съвсем на леличка и във фигурата :lol: другото много важно лично за мен е да намаля стреса до минимум, въпреки че най-трудно това ми се получава май :oops: когато става дума за облеклото имам късмет, племеницата ми да е с моето телосложение и редовно си разменяме дрешки, не мога да кажа, че ходя с панталонки 7/8 или 3/4 :lol:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: За дамите на и над 50, какви са триковете, с които изглеждате добре?

Мнениеот Sophia.G » 07 Юли 2014, 15:16

Имам една приятелка на 51, която изглежда много свежа. Но тя сменя гаджетата през месец, все по-млади и млади. Това е тайната.
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: За дамите на и над 50, какви са триковете, с които изглеждате добре?

Мнениеот magda » 08 Юли 2014, 10:43

Sophia.G написа:Имам една приятелка на 51, която изглежда много свежа. Но тя сменя гаджетата през месец, все по-млади и млади. Това е тайната.

Иииу... по-млади, по-млади, ама то в даден момент на педофилия може да удари :oops:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: За дамите на и над 50, какви са триковете, с които изглеждате добре?

Мнениеот S_Milenska » 24 Ное 2014, 12:26

И аз имам приятелка над 50,която сега откри любовта и наистина се подмлади и разкраси, май любовта е най-важното, пак да се почувствате млади!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: За дамите на и над 50, какви са триковете, с които изглеждате добре?

Мнениеот ivoblinc » 20 Сеп 2016, 15:25

Най-важното е да се чувства вътрешно добре, спокойна и доволна от живота такъв, какъвто е. От там нататък е лесно.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28


Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта