Момиче на 16 с приятеля й на море?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Момиче на 16 с приятеля й на море?

Мнениеот zagrijena » 04 Фев 2016, 12:55

Jully написа:
iwoni написа:Ако отиват с голяма компания, по съм съгласна. Може да греша, но така имам чувството, че не биха станали големи сакатлъци.

Защо> Мислиш, че като са голяма компания те няма да правят толкова секс ли? :rolling:


Той секса е ясен,могат да ти обясняват до утре, че са спали в различни стаи - никой няма да се върже! :grin: Мен ме е страх от катастрофа :sad:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Момиче на 16 с приятеля й на море?

Мнениеот mix_twix » 04 Фев 2016, 13:20

zagrijena написа:
Jully написа:
iwoni написа:Ако отиват с голяма компания, по съм съгласна. Може да греша, но така имам чувството, че не биха станали големи сакатлъци.

Защо> Мислиш, че като са голяма компания те няма да правят толкова секс ли? :rolling:


Той секса е ясен,могат да ти обясняват до утре, че са спали в различни стаи - никой няма да се върже! :grin: Мен ме е страх от катастрофа :sad:

че те на по 16г. с кола ли щ еходят? :) има си влакове, автобуси, а и ти ако си с тях каква е гаранцията, че няма да се случи нещо?!?!?
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Момиче на 16 с приятеля й на море?

Мнениеот irka » 08 Фев 2016, 16:17

То и за влаковете и автобусите няма! :grin: Я да си седят дома и да не излизат и на улицата даже :grin:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Момиче на 16 с приятеля й на море?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Май 2018, 16:06

Като се замислите, кога е времето, когато децата да започнат да пътуват с приятелите си? на 16 е нормално, те че правят секс - правят, но нека поне да се виждаат и да пътуват с хора, които познаваме. Аз бих се притеснила повече, ако пътува в голяма компания, от която не познавам никой, отколкото, ако пътува с гааджето си.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Момиче на 16 с приятеля й на море?

Мнениеот Тъжна Луна » 25 Май 2018, 16:10

На 16 е рано да ходи по моретата с гаджето. аз съм либерте човек, ма на това не му казвам либерте. Може да съм задръстена като майка, ама не съм съгласна. ако трябва аз ще ги закарам / заведа, обаче сами да ги пусна някакви пикльовци, па макар и отговорни - мерси.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Момиче на 16 с приятеля й на море?

Мнениеот kalina_216 » 25 Май 2018, 16:13

Тъжна Луна написа:На 16 е рано да ходи по моретата с гаджето. аз съм либерте човек, ма на това не му казвам либерте. Може да съм задръстена като майка, ама не съм съгласна. ако трябва аз ще ги закарам / заведа, обаче сами да ги пусна някакви пикльовци, па макар и отговорни - мерси.

Защо дане може на 16 сами да са на море? какво означава, че ти ще ги заведеш? А зна тази възраст пътувах много, виждах се с различни хора и изобщо не се съм се притеснявала, не съм правила глупости. когато си имаш глава на раменете, ще я използваш, без значение в коя част на България, защото глупостите може да ги свъшиш и докато майка ти е на работа.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Момиче на 16 с приятеля й на море?

Мнениеот Тъжна Луна » 25 Май 2018, 16:15

kalina_216 написа:
Тъжна Луна написа:На 16 е рано да ходи по моретата с гаджето. аз съм либерте човек, ма на това не му казвам либерте. Може да съм задръстена като майка, ама не съм съгласна. ако трябва аз ще ги закарам / заведа, обаче сами да ги пусна някакви пикльовци, па макар и отговорни - мерси.

Защо дане може на 16 сами да са на море? какво означава, че ти ще ги заведеш? А зна тази възраст пътувах много, виждах се с различни хора и изобщо не се съм се притеснявала, не съм правила глупости. когато си имаш глава на раменете, ще я използваш, без значение в коя част на България, защото глупостите може да ги свъшиш и докато майка ти е на работа.

да ги върши тогава докато съм на работа :mrgreen:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Момиче на 16 с приятеля й на море?

Мнениеот Jully » 25 Юни 2018, 16:13

Лошото е, че не е изкючено и да върши толкова лоши неща, докато си на работа, че ходенето на почивка с момче да е най-малкото зло. Трябва да имаме доверие на децатаси и да знаем, че сме ги възпитали добре.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Момиче на 16 с приятеля й на море?

Мнениеот Локумът » 26 Юни 2018, 10:04

Не съм с момичета, но моите момчета бяха на толкова, когато тръгнаха сами на море, отделно лагерите, на които ходеха и какво ли не правеха там, още от по-малки :mrgreen:
Ако сим ислим, че децата ни като са вързани до нас са много кротки, жестоко се лъжем. Имайте им доверие на тея деца и те няма да искат да ви правят напук и да ви разочароват
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Момиче на 16 с приятеля й на море?

Мнениеот Krum » 26 Юни 2018, 16:07

При момичетата е друго, знаеш какво ще правт като идат на море, а за момчетата е голямо постижение да правят секс, родителите им го приемат добре, ама с момичетата не е така, те трябва да се пазят за брака. :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron