Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Мнениеот magda » 08 Юли 2014, 11:02

Привет, момичета! Не се притеснявам от това, което ще споделя, защото мисля, че всяка жена изпитва дискомфорт от бельото си през топлите месеци.

Знаете сега е модерно почти всичко, имам предвид, както късите поли и рокли, така и дългите, както впитите, така и разкроените. По този повод исках да ви попитам, дали ходите през топлите месеци без бельо?

Аз лично обичам да го правя, въпреки че не си го позволявам всеки ден, но т. нар. модерни поли и рокли са прекалено впити и прозира ужасно бельото. Най-често по тази причина не ходя без бельо през топлите месеци, а да не говорим как спарва :(

Вие позволявате ли си да ходите без бельо и по какви поводи, търсите ли си оправдателна причина за това като мен? :oops: :mrgreen:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Мнениеот Мади Ранчева » 08 Юли 2014, 11:06

Не зная за нещо по-отвратително от неносенето на бельо, било то през топли или студени месеци, отвратително, ужасно нехигиенично, представете си да сте с къса рокля или пола и да седнеш някъде, съответно полата се вдига и си сядаш направо на стола, пейката... ама гола... отврат
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Мнениеот Sophia.G » 09 Юли 2014, 09:13

Много спрен въпрос, ама няма да отговоря. В Америка при мъжете е стандарт да се ходи без бельо. Смятат го за излишно и ненужно.
:lol:
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Мнениеот Коцева » 09 Юли 2014, 11:53

Леле наистина не разбирам защо го правят хората на тези дето казват, че им е горещо по-добре само по бельо да ходят, от колкото без него, абе не мога да ги оправдая, нито дамата с оправданието за впитата рокля :oops: ужас...
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Мнениеот djudjanka » 09 Юли 2014, 12:28

Гледам да си избирам комфортно бельо, но при всички тия тесни и изрязани рокли.. е няма как, Парис не е единствена :lol: Със сигурност бих зарязала бельото, но е прекалено мръсно, прашно и гнусно и със сандали ми е неприятно заради мръсотията. Иначе идеята е добра и на някое чистичко местенце с удоволствие, а и приятелят ми ще е очарован :D
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Мнениеот Ginger » 09 Юли 2014, 13:00

djudjanka написа:Гледам да си избирам комфортно бельо, но при всички тия тесни и изрязани рокли.. е няма как, Парис не е единствена :lol: Със сигурност бих зарязала бельото, но е прекалено мръсно, прашно и гнусно и със сандали ми е неприятно заради мръсотията. Иначе идеята е добра и на някое чистичко местенце с удоволствие, а и приятелят ми ще е очарован :D

Значи ли това, Джуджанка, че вкъщи на чистичко си ходиш гола, е, приятеля ти е късметлия :D
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Мнениеот S_Milenska » 16 Яну 2015, 11:57

не бих си го позволила да ходя без бельо, да не съм луда ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Мнениеот Burborino » 16 Яну 2015, 12:43

Струва ми се много нехигиенично.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Мнениеот Kaya » 19 Яну 2015, 11:10

Освен нехигиенично, ами и гадно бе ;) а ако си по къса поличка какво правиш? сядаш си на... дупето? :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ходите ли през топлите месеци без бельо?

Мнениеот Anka » 16 Мар 2015, 14:15

Ихаа ;) ходя понякога, ако има при кого да отида на бързо :oops:
Но иначе винаги съм с бельо, съвсем нормално е това, без бельо е гадно, представям си да ида да сядам по пейките в парковете.. :|
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта