Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Malina » 05 Дек 2014, 17:31

С повече ангажименти - ангажирам съзнанието си! Дали ще правя нещо вкъщи ръчно, дали ще чистя, дали ще съм на разходка, ограничавам времето, което ми остава за ядене, така ям наистина толкова, колкото съм гладна, без да се тъпча излишно и ефекта е на лице много бързо :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Kaya » 28 Май 2015, 09:49

Malina написа:С повече ангажименти - ангажирам съзнанието си! Дали ще правя нещо вкъщи ръчно, дали ще чистя, дали ще съм на разходка, ограничавам времето, което ми остава за ядене, така ям наистина толкова, колкото съм гладна, без да се тъпча излишно и ефекта е на лице много бързо :mrgreen:

хахаха, това е много хитро обачe, точно скуката е тази, която провокира и мен самата д аси хапвам повече.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Anka » 28 Май 2015, 14:13

Важното е да се отслабва бавно и славно иначе няма как да се получи положителен резултат. Приятелка на майка ми стои с дни гладн аинакрая си връща килограмите за месец.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Lisica » 29 Май 2015, 16:47

Anka написа:Важното е да се отслабва бавно и славно иначе няма как да се получи положителен резултат. Приятелка на майка ми стои с дни гладн аинакрая си връща килограмите за месец.

АМи, по-добре да стоиш гладна и да си свалиш излишните килограми, отколкото да се занимаваш с бавно и славно сваляне - някога. ;)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот fawla » 29 Май 2015, 17:05

Lisica написа:
Anka написа:Важното е да се отслабва бавно и славно иначе няма как да се получи положителен резултат. Приятелка на майка ми стои с дни гладн аинакрая си връща килограмите за месец.

АМи, по-добре да стоиш гладна и да си свалиш излишните килограми, отколкото да се занимаваш с бавно и славно сваляне - някога. ;)

Е ти пък, гладът хич не е прави добра услуга никому!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Anka » 22 Юни 2016, 10:57

Lisica написа:
Anka написа:Важното е да се отслабва бавно и славно иначе няма как да се получи положителен резултат. Приятелка на майка ми стои с дни гладн аинакрая си връща килограмите за месец.

Ами, по-добре да стоиш гладна и да си свалиш излишните килограми, отколкото да се занимаваш с бавно и славно сваляне - някога. ;)

така е, но когато не се промени цялостното мислене и изкорени грешния начин на живот и режим, то всяко гладуване е безсмислено и излишно шокиране на организма, след като после се върнат килограмите, понеже не си направил стъпката, да се промениш.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Kremiliya » 24 Юни 2016, 12:41

То затова всички казват, че е важно да се направи но режим на хранене, който да стане начин на живот, но не става така лесно, никой не успява да се прекърши от раз и да стане нов човек. Старите вкусове често надделяват.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Yarost » 30 Юни 2016, 10:12

Kremiliya , точно там се намесва мотивацията. Което от двете неща искаш повече, то надделява.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Kremiliya » 30 Юни 2016, 13:33

Yarost написа:Kremiliya , точно там се намесва мотивацията. Което от двете неща искаш повече, то надделява.

Права си, Ярост. Аз като жена, която цял живот се бори с излишните килограми, мога да кажа, че ми е адски трудно и почти невъзможно да успея да се отърва от излишните си килограми, а и още се боря с това. От раждането на дъщеря ми вече преди 12 години, още ми е трудно да се справя.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот proffinka » 03 Юли 2016, 12:13

Единствената хиртина с която аз отслабвам всеки ден е тренировки и гъвкава диета, която ми позволява да се храня с каквото си поискам стига да ми набавя определени макро-нутриенти.
Една от хитрините е, да се ядат по обемни храни, които все пак имат някаква нормална хранителна стойност.
Лакомията е враг.

Всичко друго са рекламни глупости целящи да ви вземат парите.
Аватар
proffinka
 
Мнения: 26
Регистриран на: 29 Яну 2016, 19:22

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта