Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот nushi.kisyova » 09 Юли 2014, 14:05

Виждам, че разни дами из форума изпробват нови за мен диети, които ми изглеждат доста сполучливи, но от личен опит съм се убедила, че не е лесно само с диета да се свалят килограми, трябват и хитринки. ;)

Обикновено, когато започвам диета пиенето на вода ми е голям зор и си го налагам доста трудно, защото като не ядеш не ти се и пие толкова вода или поне при мен е така. Няма значение де, опитвам се да пия около литър и половина като изключим задължителната чаша половин час преди хранене.

Друга хитринка, която ненавиждам през летните месеци е преди фитнес се облепям с найлон и така си ходя облепена до фитнеса пеша и чак преди баня го свалям, с този трик мога да ви кажа, че отслабването при мен е доста по-лесно и ефекта се вижда след около седмица.
Вие имате ли хитринки, които да споделите, с които отслабвате по-лесно и не правите диетите така мъчителни? :?
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот magda » 09 Юли 2014, 14:13

И аз имам проблем с пиенето на вода, не че ми е толкова трудно, но на празен стомах водата не ми влияе добре, а и започва да ми стърже още повече :( а някъде пишеше, че от овесените ядки (диетата, на която съм в момента) започва да ти се пие повече вода, но аз такова нещо не съм забелязала.
Другаде бях чела, че супена лъжица оцет преди хранене също помага :shock: не знам за какво, но не ми се струва особено достоверно.
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот sofi_black » 16 Юли 2014, 14:55

Когато отслабвам съм гладна през цялото време, тогава започвам да хапвам моркови, не успявам да стана оранжева, но не се ограничавам въобще от тях, а и ме държат сита доста дълго ;)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Kaya » 03 Дек 2014, 11:14

Със зелето много лесно се отслабва, защото засища и има нужда от повече калории докато се усвои :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Burborino » 03 Дек 2014, 11:30

Аз комбинирам от няколко месеца 90-дневна диета с разделно хранене след периода на 90 дневната (то тя си е базирана на разделното де). Та аз лично не я спазвам на 100% стриктно. Гледам да се доближава до начина ми на хранене през останалото време за да няма някаква рязка граница от която да се стресира организма ми и да не се чувствам добре най-малкото психически. Примерно когато трябва да се яде въглехидрат си хапвам с чиста съвест парче торта или нещо такова. Или има някои моменти в които ми се прияжда нещо, което не може да се яде... хапвам си една хапка вместо да го мисля непрекъснато и след това да се набухам като за световно. така ми минава мерака и не го мисля повече.
На мен лично ми помага да се справям лесно с режима. не се чувствам ограничена, а напротив чувствам се свободна.
Освен това често ако пригладнея между храненията и аз се тъпча с моркови.

И аз опитвах с увиване на найлони около бедрата и талията, но понеже спортът който практикувам е бягане и обикновено всичко ми се свлича и някъде по пътя се налага да ги махна и изхвърля :lol: та напоследък избягвах.

Пия много вода. Майка ми има проблеми с пиенето на вода, просто не се сеща. И тя си налива една бутилчица, която държи пред очите си за да се подсеща и колкото пъти я види глътва от нея.

И едно от най-странните неща, които ми помагат да се "заситя". Гледам снимки на храна или предавания за готвене и някак ми разминава :D

Резултата ми от месец февруари до сега е 8 свалени килограма без да се мъча.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот silver933 » 03 Дек 2014, 12:23

:mrgreen: :mrgreen: Някои не могат да изтърпят да гледат храна!
Аз отслабвам не много трудно, но съм чувал, че мъжете наистина отслабвали по-лесно. :roll: Ограничавам хляба и пърженото и резултата е на лице ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Elica » 04 Дек 2014, 16:35

Избягвам да ям, честно ви казвам, не вярвам в историите на това да си сит и да отслабваш, няма такива, зверски глад и това е!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Kaya » 05 Дек 2014, 15:04

Elica написа:Избягвам да ям, честно ви казвам, не вярвам в историите на това да си сит и да отслабваш, няма такива, зверски глад и това е!

Момиче, това не е хубаво, млада си още и си мислиш, че здравето ти не е ценно!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Burborino » 05 Дек 2014, 15:36

С глад пък се отслабва временно и после има йо-йо. Това е най-вредното нещо, да се подлагаш на зверси режими... :roll: :roll: :roll:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Anka » 05 Дек 2014, 17:00

Burborino написа:С глад пък се отслабва временно и после има йо-йо. Това е най-вредното нещо, да се подлагаш на зверси режими... :roll: :roll: :roll:

Става танту за кукуригу :lol: :lol: :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron