Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Neven498 » 06 Юли 2015, 14:36

Този преливащият и сама можеш да си го направиш, става лесно с гъбичка :) После обаче трябва да си почистиш кожичките около плочката.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Jully » 06 Юли 2015, 14:48

Аз едно се чудя, при избора на хубав маникюр, дали е по-добре да се избере френски маникюр, или няма проблем и плочката да бъде в някакъв цвят. С израстването няма ли да стане грозно, докато при френския май няма да си личи толкова. :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Neven498 » 08 Юли 2015, 10:54

Jully написа:Аз едно се чудя, при избора на хубав маникюр, дали е по-добре да се избере френски маникюр, или няма проблем и плочката да бъде в някакъв цвят. С израстването няма ли да стане грозно, докато при френския май няма да си личи толкова. :roll:

Е, ако не си с шилак или ноктопластика, няма проблем. Така или иначе обикновения лак с топ слой седи максимално до седмица, нокътят ти няма време да израстне чак толкова през това време ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот ManiJani » 08 Юли 2015, 11:43

Neven498 написа:
Jully написа:Аз едно се чудя, при избора на хубав маникюр, дали е по-добре да се избере френски маникюр, или няма проблем и плочката да бъде в някакъв цвят. С израстването няма ли да стане грозно, докато при френския май няма да си личи толкова. :roll:

Е, ако не си с шилак или ноктопластика, няма проблем. Така или иначе обикновения лак с топ слой седи максимално до седмица, нокътят ти няма време да израстне чак толкова през това време ;)

От година си ходя с френски и гел лак, доволна съм, защото ходя на около 3 седмици веднъж, но дори месец и повече да пропусна не си личи, тъй като не е така дебел слоя лак и нокътя си остава естествен :idea:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Neven498 » 08 Юли 2015, 12:10

ManiJani написа:
Neven498 написа:
Jully написа:Аз едно се чудя, при избора на хубав маникюр, дали е по-добре да се избере френски маникюр, или няма проблем и плочката да бъде в някакъв цвят. С израстването няма ли да стане грозно, докато при френския май няма да си личи толкова. :roll:

Е, ако не си с шилак или ноктопластика, няма проблем. Така или иначе обикновения лак с топ слой седи максимално до седмица, нокътят ти няма време да израстне чак толкова през това време ;)

От година си ходя с френски и гел лак, доволна съм, защото ходя на около 3 седмици веднъж, но дори месец и повече да пропусна не си личи, тъй като не е така дебел слоя лак и нокътя си остава естествен :idea:

Без декорации, предполагам?
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот ManiJani » 08 Юли 2015, 12:23

Разбира се, без декорация хем не са ми много красиви, хем като няма нищо такова не си личи чак толкова, че е израснал :idea:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Rali_hr » 09 Юли 2015, 10:58

Аз си ходя на маникюр напоследък също, не знам точно какъв лак използва маникюристката ми, но съм много доволна. Правя си френски маникюр, но с декорация, ходя веднъж месечно, израства, но не много.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Neven498 » 09 Юли 2015, 15:30

Rali_hr написа:Аз си ходя на маникюр напоследък също, не знам точно какъв лак използва маникюристката ми, но съм много доволна. Правя си френски маникюр, но с декорация, ходя веднъж месечно, израства, но не много.

Значи го запечатва с нещо ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот gomez123 » 09 Юли 2015, 16:10

Neven498 написа:
Rali_hr написа:Аз си ходя на маникюр напоследък също, не знам точно какъв лак използва маникюристката ми, но съм много доволна. Правя си френски маникюр, но с декорация, ходя веднъж месечно, израства, но не много.

Значи го запечатва с нещо ;)

Със сигурност, иначе е невъзможно да издържи толкова, но аз се чудя ако нямам нокти, а искам да ми сложи маникюрист, то трябва ноктопластика да си правя или може да се сложат удължители и след това гел лак, т.е. това не е ли пак ноктопластика :roll:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот S_Milenska » 10 Юли 2015, 11:14

как така удължител?!?! :shock: И такива процедури ли има, да се издължава нокъта без да има плочка надолу! :o :o :o
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron