Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот MGB » 10 Юли 2015, 12:08

S_Milenska написа:как така удължител?!?! :shock: И такива процедури ли има, да се издължава нокъта без да има плочка надолу! :o :o :o

Различни са, с ноктопластиката се прилепя удължител, който се пили до желаната дължина, а изграждането на ноктите с гел е друго - използват се форми, по които се изгражда нокът с гел до желаната дължина и се изпича гела :idea:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Neven498 » 14 Юли 2015, 10:30

Ето пример как се доизгражда с гел: https://www.youtube.com/watch?v=mswff2CzhCg
Според мен това е по-безвредното, така поне може да ти заздрави нокътната плочка отдолу.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Fancy » 14 Юли 2015, 15:50

Neven498 написа:Ето пример как се доизгражда с гел: https://www.youtube.com/watch?v=mswff2CzhCg
Според мен това е по-безвредното, така поне може да ти заздрави нокътната плочка отдолу.

А дали диша този нокът, това е много важно, иначе няма как да се заздрави!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Malina » 04 Авг 2015, 14:13

Fancy написа:
Neven498 написа:Ето пример как се доизгражда с гел: https://www.youtube.com/watch?v=mswff2CzhCg
Според мен това е по-безвредното, така поне може да ти заздрави нокътната плочка отдолу.

А дали диша този нокът, това е много важно, иначе няма как да се заздрави!

След като с гел лак ноктите не се чупят, явно е, че ги заздравява! :idea:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Bambaa » 04 Авг 2015, 14:50

Malina написа:
Fancy написа:
Neven498 написа:Ето пример как се доизгражда с гел: https://www.youtube.com/watch?v=mswff2CzhCg
Според мен това е по-безвредното, така поне може да ти заздрави нокътната плочка отдолу.

А дали диша този нокът, това е много важно, иначе няма как да се заздрави!

След като с гел лак ноктите не се чупят, явно е, че ги заздравява! :idea:

:mrgreen: :mrgreen: Не, не ги заздравява, просто той е доста устойчив, не позволява такова огъване, както при нормалния лак, затова и не съхне от само себе си, а се изпича! ;)
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Авг 2015, 15:35

Не знам каква е причинат,а но не съм чула някой да си е увредил ноктите от гел лака, за разлика от ноктопластиакта, така че съм склонна да се доверявам на този метод.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Грохот » 04 Авг 2015, 17:00

Ваня Стойчева написа:Не знам каква е причинат,а но не съм чула някой да си е увредил ноктите от гел лака, за разлика от ноктопластиакта, така че съм склонна да се доверявам на този метод.

Разбира се, доста по-щадящ е, аз никога не съм си слагала, но има жени, които с години ходят с гел, но предполагам, че за да не се увреждат ноктите, то по някакъв начин гел-лакът е направен да диша, иначе познай :shock:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Pipilota » 05 Авг 2015, 06:27

Грохот написа:
Ваня Стойчева написа:Не знам каква е причинат,а но не съм чула някой да си е увредил ноктите от гел лака, за разлика от ноктопластиакта, така че съм склонна да се доверявам на този метод.

Разбира се, доста по-щадящ е, аз никога не съм си слагала, но има жени, които с години ходят с гел, но предполагам, че за да не се увреждат ноктите, то по някакъв начин гел-лакът е направен да диша, иначе познай :shock:

Ако имаше проблем, сигурно щяха да са с гъбички след 2-то ползване, така че не виждам защо излишно да го мислим. От друга страна, нима обикновения лак да диша?! Ако през ден поддържам добрия си маникюр с ново лакиране не вярвам, че ще е пълно с въздух. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Kaya » 05 Авг 2015, 07:25

Pipilota написа:Ако имаше проблем, сигурно щяха да са с гъбички след 2-то ползване, така че не виждам защо излишно да го мислим. От друга страна, нима обикновения лак да диша?! Ако през ден поддържам добрия си маникюр с ново лакиране не вярвам, че ще е пълно с въздух. :mrgreen:

:lol: Pipilota, не им се карай де!
Оставете дишането, от гел лака пожълтяват ли ноктите, както от обикновения?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот S_Milenska » 05 Авг 2015, 09:42

да ви кажа една тайна, за да ви издържа по-дълго обикновения лак - преди да се лакирате намажете ръцете си с лакочистител, така лакът ви ще издържи седмица (при нормално ползване, не и ако перете на ръка :mrgreen: ). Но аз съм За гел лакът, вече само така се лакирам, намерих един салон близо до нас и съм мн доволна!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта