Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот BeenieGal » 05 Авг 2015, 10:56

Kaya написа:
Pipilota написа:Ако имаше проблем, сигурно щяха да са с гъбички след 2-то ползване, така че не виждам защо излишно да го мислим. От друга страна, нима обикновения лак да диша?! Ако през ден поддържам добрия си маникюр с ново лакиране не вярвам, че ще е пълно с въздух. :mrgreen:

:lol: Pipilota, не им се карай де!
Оставете дишането, от гел лака пожълтяват ли ноктите, както от обикновения?

Мисля, че не, защото се нанася безцветен слой, който пази нокътя и от това :roll: или поне такива спомени са ми останали :idea:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Веси Вес » 09 Яну 2019, 16:21

Аз ходя всеки месец. Е, понякога и по-късно, но вече си личи че е за оправяне и не е готино. :mrgreen:
Веси Вес
 
Мнения: 76
Регистриран на: 07 Яну 2019, 10:35

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Dalia » 10 Яну 2019, 10:57

Аз много рядко ходя на маникюр и почти никога на едно и също място. Но съм забелязала, че трайността на маникюра е различна. Не знам, обаче на какво се дължи това - Издържал ми е от 1 ден до 1 месец. В последно време залагам на маникр с обикновен лак, тъй като по-лесно мога да го отстраня в домашни условия и е ми наранява горния пласт на ноктите.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот @Лорчето » 12 Юни 2019, 10:15

Моят издържа около месец.
@Лорчето
 
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Ное 2018, 15:07

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Юни 2019, 16:26

Вече си мисля, че има нещо общо с ноктите. При мен два пъти съм била с гел лак и се е съсипвал са около седмица. Винаги се отлющва някое малко парченце, връхчетата бързо се захабяват. Като гледам колежки, карат с безупречен лак над 2 седмици, вижда се, че ноктите им са пораснали, но лакът отгоре е непокътнат. При мен не е така, винаги го съсипвам. Накрая хем съм с грозен лак, хем не мога да го сваля. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Добре направен маникюр - до колко време издържа?

Мнениеот Lisandra » 17 Юни 2019, 16:20

Ако щете вярвайте, на мен ми издържа месец. Маникюристката, при която ходя ми е далече, но не я сменям, работи страхотно.
rabotnata pchela, ноктите не трябва да са мазни, както с кожата при микроблейдинг.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта