Местата, които да посетим в Тунис?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Местата, които да посетим в Тунис?

Мнениеот LaCoquine » 11 Юли 2014, 15:42

Решихме с приятелки да си подарим една екскурзия до Тунис тази есен, но все още сме на етап - решили. :D Сега минавам на следващ етап - проучване на местата, които трябва да посетим докато сме там.

Разбрах, че някои от агенциите, които организират екскурзии до Тунис, правят много добри оферти, които не включват само полет и хотел, а почти всеки ден екскурзия до някои забележителности. Аз не съм убедена дали искам други да ме мъкнат наляво и дясно, но като се има предвид, че не е много безопасно, предпочитам май с агенция.

Та, кои са местата отбелязани с червена точка, които трябва да посетим и ще си струва - Сахара, например? Какво е там изживяването, предложете ми места, така че да успея да отбера най-добрите, понеже различните агенции предлагат различни дестинации, които да се посетят по време на екскурзията ;)
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Местата, които да посетим в Тунис?

Мнениеот magda » 11 Юли 2014, 15:51

Майка ми ходи преди години и беше останала страшно доволна и най-вече от двудневната екскурзия в Сахара. До колкото ми казваше са ги разхождали из някакъв завод за килими, където са снимани някаква част от Междузвездни войни, както и от Английския пациент, много готино. Всъщност там са отседнали в някакво туристическо градче насред пустинята.
Единственото, което много я е потресло било камилските пържоли, а на следващия ден ги качили да яздят камили :| :D
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Местата, които да посетим в Тунис?

Мнениеот Ginger » 15 Юли 2014, 12:10

До колкото зная много се краде, дори съм чела разни истории, че дори и сейфовете се тарашат :shock: не бих отишла :lol:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта