Откъде купувате качествени обувки?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Откъде купувате качествени обувки?

Мнениеот lussy » 15 Юли 2014, 15:37

Миналата пролет си купих уж качествени обувки, които бяха особено прехвалени, български и не знам си какви. Оказа се, че не само не са качествени, износиха се страшно бързо, на всичкото отгоре си увредих краката за цял живот, предполагам.

След като се износиха, докато си купя друг непромокаем чифт, носих тези. В следствие на това, започнах все по-често да усещам болки в гърба, накрая забелязах, че обувките ми са изкривени навътре и всеки следващ чифт, в който носих заемаше такава форма.

Вече ми се плаче като трябва да си купувам обувки и като чуя да ми хвалят колко качествени били еди-кои :( :( затова искам дамите, които са изпробвали наистина сигурни марки да споделят откъде купуват качествени обувки.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Откъде купувате качествени обувки?

Мнениеот M.Tasheva » 15 Юли 2014, 15:43

Предполагам последното нещо, което те интересува след подобна история е цената на обувките и все пак много зависи от това колко си подготвила, особено когато става дума за зимни обувки.
На мен много ми харесва магазин Надит, виждам че има в Стара Загора, Кърджали, но и в София, аз си харесвам онлайн, а след това ходя да ги гледам и меря, сега има и намаления ;)
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Откъде купувате качествени обувки?

Мнениеот xrisy_vd » 15 Юли 2014, 17:45

Може би трябва да потърсиш първо ортопед, той ще те насочи какви обувки да си вземеш, или поне какви стелки. Тялото ни страда от това, че съпалата ни са деформирани от некачествени обувки. Единствено за спортни обувки съм признала Найк, зимните ми ботуши ги купих от Стара Загора преди 4 години за 80 и няколко лева, естествена кожа, наистина много качествени, някъде от главната им улица, не са ми били нито веднъж мокри краката, но понеже са ниски ги нося с ортопедични стелки на петите, за да не ми се набиват краката. Ако някой е от Стара Загора, може да сподели в кои магазини продават качествени обувки, вероятно ще са от някой от тях. Тук в Бургас е известен магазин Дарис, мисля, че имат и страница, но като цена идват по- скъпи.
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Откъде купувате качествени обувки?

Мнениеот Коцева » 16 Юли 2014, 16:46

От години не живея в Стара Загора, но през лятото и зимата си идваме с дъщеря ми за няколко седмици. До колкото разбирам от мои приятелки, които живеят все още в Стара Загора хубавите и качествени обувки, дори и тези по спортните магазини отдавна не са същите, по-скоро ментета на високи цени. Преди като си спомня, когато си идвах в града винаги си тръгвах поне с един чифт нови обувки, които ме караха минимум две лета... ама от доста време не съм купувала, видях, че няма смисъл.
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Откъде купувате качествени обувки?

Мнениеот xrisy_vd » 16 Юли 2014, 17:10

Аз ако намеря кутията къде съм я бутнала ще напиша фирмата, а и ботушите съм зазимила, иначе са на 3 години вече.
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Откъде купувате качествени обувки?

Мнениеот Грохот » 17 Юли 2014, 10:34

На Дарис харесвам по-скоро мъжките модели. Дамските им са доста изкилифинчени :lol: :lol: :lol: :lol: (дори не зная как успях да напиша тази дума) и понякога твърде екстравагантни, направо грозни. Мъжките са по-изчистени и ми допадат, предвид цените им, би трябвало и качеството да е добро, но от Тенденз не съм видяла кой знае какво да показват като качество :?
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Откъде купувате качествени обувки?

Мнениеот xrisy_vd » 17 Юли 2014, 10:37

Тенденз, Паоло Ботичели, Дайхман всичките са ми еднакви, като магазините за обувки за по 10лв.
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Откъде купувате качествени обувки?

Мнениеот Mon_ton » 13 Дек 2014, 16:11

На Паоло Бутичели са точно китайски боклуци :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Откъде купувате качествени обувки?

Мнениеот Lollipop » 15 Дек 2014, 11:37

Много трудно и аз си търся качествени обувки, в желанието да се печелят пари се забрави за здравите обувки, за съжаление :(
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Откъде купувате качествени обувки?

Мнениеот Mon_ton » 16 Дек 2014, 16:12

и аз стигнах до чудене, имам много неудобни обувки и вече не издържам с тях искам да си взема нови, но от къде? :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта