Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Elica » 13 Фев 2017, 16:48

Mon_ton написа:хубаво е, когато видш малко дете да бъде джентълмен, да е отзивчиво, ето на такива неща на първо време трябва да се научат малките момчета, да бъдат уважителни към жените.

хах, това си е сладко и то много! :mrgreen: Наистина е много приятно, когато видиш малък джентълмен, то и като големи няма. Важно според мен е ,мъжете да научат децата си да бъдат готини, какво имам предвид. Да не растат с мисълта, че жените са нещо по-малко от мъжете и да го няма това "ти си жена, не разбираш".
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот valiopaf » 14 Фев 2017, 12:21

Един баща трябва да научи сина си на правилното отношение към парите, жените и работата. Другото може и сам да си го научи. :grin:
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Mon_ton » 21 Фев 2017, 11:10

Само не знам, ако детето си няма баща или ако бащата е дебил какво ще прави горкото синче. :) Обречено е да не се научи на нищо, може би? :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот miron » 24 Фев 2017, 13:20

Я! да вземем да се питаме, нас бащите ни какво са ни научили!
Така де, ако бащата не е отделил специално време да ни учи на химанизъм, без това хора станали ли сме? Вашите бащи на какво ви научиха?
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Alex_mor » 05 Юли 2017, 10:08

Ами моя не е полагл специални усилия да ме учи на нещо> не ми е бил никога голям пример. Аз сам се опитвам да разбера кое е правилно и кое не.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот asdddwww » 05 Юли 2017, 11:05

Нещо като ТРЯБВА няма. Някои бащи нямат призванието да са големи бащи, просто не им се получава. И такова като да те научат на нещо още по-малко. АМа аз и майки не се сещам да учат на нещо, тея уроци се вземат от живота и толкова, те не се дават целенасочено. Никой не казва "ела да те науча да бъдеш кавалер"
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот gabinka_80 » 05 Юли 2017, 11:31

Мисля, че много лошо е написана темата. Няма неща, които е редно и трябва да бъдат предадени. Децата независимо от пола трябва да се научат на някои основни и важни неща, които да им помогнат и да ги превърнат в хора. Не е много трудно, независимо момиче или момче.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Pipilota » 12 Юли 2017, 13:56

За мем най-важно е, ако трябва така да се посочва, то да се научи детето да бъде отговорно и да си носи последствията от решенията с гордо вдигната глава.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Локумът » 12 Юли 2017, 15:41

Pipilota написа:За мем най-важно е, ако трябва така да се посочва, то да се научи детето да бъде отговорно и да си носи последствията от решенията с гордо вдигната глава.

Съгласън съм. Най-важноти е да се научст да бъдат силни и отговорни. От тях един ден ше се иска да защитават семейството си по един или друг начин. Ако са несериозни няма да им се получи.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот kalinka-kuku » 20 Сеп 2018, 18:24

Най-важното е да ги научат на самостоятелност, да ритат топка, да играят с децата си, това липсва, а не да ги научат да завинтват крушки и да сменят бушони. Мъжете в наши дни нямат отношение към децата и семействата си, ако съвременните татковци могат да научат децата си на това, чрез своя пример, със сигурност ще им направят услуга за бъдещето, когато те самите ще бъдат родители.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта