Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Lisica » 27 Сеп 2018, 12:21

Опрелденео държа да отбележа уважението като много важно и специално, а практичните съвети, дори и да не ги научи, има си хора за всичко, винаги ще има майстори, например.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот ivan.stoqnov » 28 Сеп 2018, 17:38

Аз на моите синове, както един добър баща бих казал. Че всеки мъж трябва да построи къща, да посади дърво, да направи дете и да уважава човека, който му чисти къщата, полива дървотоо и отглежда и възпитава с любов детето :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Kaya » 29 Сеп 2018, 10:06

ХУбаво е да ги научите на отношение, вижте колко жени страдат, заради липсата на взаимност. Мъжете все още оставят работата на жените, по отглеждането на децата, а това не е правилно. Децата са обща отговорност и се нуждаят както от майка, така и от баща, а не бащите да си свиркат а жените д аим отглеждат децата. И после стане ли нещо хубаво - на тати момчето, стане ли лошо - ти така си го научила!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Rali_hr » 01 Окт 2018, 14:10

Добре е да знаят и как да сменят контакти, че какви младежи ще създават семейства скоро не ми се мисли, повечето не могат да завият и една крушка да подменят. Ама се съмнявам, че и съвременните татковци могат да научат на тея неща децата си, по-скосро дядовците им ако им предадат тоя урок.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Венцислав Маринов » 01 Окт 2018, 16:12

Моят син преди месец навърши пълнолетие, а тази година му е последната в училище. Сърцето ми се свива, но усещам, че отдавна е един малък голям мъж, който ми е повече благодарен за това което вече знае, от колкото за това което предстои да научи. За мен най-важният урок, който се надявам да е усвоил е да бъде добър човек, да обича животът, хората и никога да не се предава пред трудностите в живота. Той е млад, но вече има много опит. Може би точно тези трудности го направиха какъвто е сега, както и фактът, че аз самият съм му пример как се устоява във времето.
Само жената може за малко да спре времето.
Аватар
Венцислав Маринов
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Апр 2018, 14:22

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот ivan.stoqnov » 01 Окт 2018, 17:48

Rali_hr написа:Добре е да знаят и как да сменят контакти, че какви младежи ще създават семейства скоро не ми се мисли, повечето не могат да завият и една крушка да подменят. Ама се съмнявам, че и съвременните татковци могат да научат на тея неща децата си, по-скосро дядовците им ако им предадат тоя урок.


В тоя ред намисли с жяна ми гледаме филма " Как се запознах с майка ви ", който го е гледал ще се сети. В една от сериите Барни, който е живял без баща го срещна, но той си имаше друго семейсто и малък син. Когато си тръгваше Барни тръгна да свала баскетболния кош в гаража с отвертка, която баща му му подаде и започна да чука с нея като с чук. Тогава баща му му показа как се работи точно с този инструмент. Да, тук е мястото на бащите да научат синовете си да се оправят с битоизмите в живота, но си права, че съвременните татковци едва ли знаят повечето инструменти за какво служат.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Окт 2018, 10:15

Успокояващото е, че в БЪлгария чак такива пъновее, дето не знаят отверката за какво е, няма. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот siso » 02 Окт 2018, 14:35

Освен фамилията си :grin: е редно да предадат и добрия пример.Бащите са модел за подражание при момчетата в повечето случаи.
Аватар
siso
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Окт 2018, 13:39

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот ivan.stoqnov » 04 Окт 2018, 18:21

rabotnata pchela написа:Успокояващото е, че в БЪлгария чак такива пъновее, дето не знаят отверката за какво е, няма. :mrgreen:


Абе не се знае знае ли се, дето се казва... Ама и аз си мисля, че чак такив ги нямаме по нашите земи, дадох проимер филма заради ролята на башата, не толкова за отвертката :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот kikimoraa » 19 Окт 2018, 12:33

Децата ни са грамотни в техническо отношения, младите татковци също, ама в отноешението са пънове.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта