Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Snejna » 21 Дек 2017, 11:45

много ет рудно да дадеш такива определения, става непълноценна, когато стане такава. :roll: Пропсто знаеш, че с връзката ти е загубена, но много често се хващаме като удавник за сламка. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Буба Мара » 27 Фев 2018, 13:29

Човек прекрасно разбира, когато идва краят, още в самото му начало, но все таи надеждата нещата някак да се оправят и наредят, както е било "преди". Това е един от подводните камъни в живота, защото това търпение и чакане нещата да те оправят бавно но сигурно изяжда човека отвътре. А как и кога разбира - няма формула.. стане ли, става и толкоз. И всеки по пътя си.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот kalinka-kuku » 01 Апр 2018, 08:51

Буба Мара написа:Човек прекрасно разбира, когато идва краят, още в самото му начало, но все таи надеждата нещата някак да се оправят и наредят, както е било "преди". Това е един от подводните камъни в живота, защото това търпение и чакане нещата да те оправят бавно но сигурно изяжда човека отвътре. А как и кога разбира - няма формула.. стане ли, става и толкоз. И всеки по пътя си.

Oсобено, ако обича този човек, или харесва навика с него. Познавам двойка, която се разведе, мъжът още прави номера на жената, гледа детето,прави фасони, а тя казва - никога не сме имали истински силна любов...за какво е тоя целия цирк? Заради навик и заради това, да покажше на другия, че си по-могъщ, един вид.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Dipsy » 03 Апр 2018, 16:14

Едно е човек да разбира, когато е в непълноценна връзка и съвсем друго да се "откачи" от нея. Разбирането е лесно и болезнено в същото време, особено ако обичаш човекът, с който си в непълноценна връзка. Аз съм имала отношения, в които разликата е ясно видима от "преди" и от "сега". Не говоря за първоначалните трепети и преминаването в известна статичност на отношенията. Просто виждаш, че този човек с който си те подлага на все повече критики, демонстрира уважение и липса на желание "да влезе в твоите обувки". Примери много. :shock:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Rali_hr » 04 Апр 2018, 14:31

Dipsy написа:Едно е човек да разбира, когато е в непълноценна връзка и съвсем друго да се "откачи" от нея. Разбирането е лесно и болезнено в същото време, особено ако обичаш човекът, с който си в непълноценна връзка. Аз съм имала отношения, в които разликата е ясно видима от "преди" и от "сега". Не говоря за първоначалните трепети и преминаването в известна статичност на отношенията. Просто виждаш, че този човек с който си те подлага на все повече критики, демонстрира уважение и липса на желание "да влезе в твоите обувки". Примери много. :shock:

Направо се чудя как някои хора не се откачат, то не че е лесно де, мисля, че до голяма степен голямата любов, от която както ти казваш , да не можеш да се откачиш от нея е заради едни такива навици... които ни карат да се пренебрегваме от страх към неизвестното.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Dipsy » 04 Апр 2018, 15:55

Rali_hr написа:
Dipsy написа:Едно е човек да разбира, когато е в непълноценна връзка и съвсем друго да се "откачи" от нея. Разбирането е лесно и болезнено в същото време, особено ако обичаш човекът, с който си в непълноценна връзка. Аз съм имала отношения, в които разликата е ясно видима от "преди" и от "сега". Не говоря за първоначалните трепети и преминаването в известна статичност на отношенията. Просто виждаш, че този човек с който си те подлага на все повече критики, демонстрира уважение и липса на желание "да влезе в твоите обувки". Примери много. :shock:

Направо се чудя как някои хора не се откачат, то не че е лесно де, мисля, че до голяма степен голямата любов, от която както ти казваш , да не можеш да се откачиш от нея е заради едни такива навици... които ни карат да се пренебрегваме от страх към неизвестното.

Прекрасно е, че се чудиш. Значи не ти е идвало до главата. Не говорим за лесно. Това е някаква форма на психически контрол над теб, не е просто навик, то е по-силно. Аз самата никога не съм си и представяла,че мога да се поддам на чувствата си и да изпадна в ситуация наистина да съм тотално неадекватна. Обаче изглежда никой не е застрахован. Най-малко пък страх от неизвестното ме е притеснявал. Връзката не е като да си смениш работното място :roll:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Mon_ton » 31 Юли 2018, 16:09

Връзката пак е навик, в който човек се чувства добре, знае, че иам някой до себе си, не знае дали ще намери друг и т.н. точно като с работата. :mrgreen:
Но като ги видя някои, дето се побъркват и стигат до крайности от любов, тва не го разбирам, склонни да навредят на семейсвото си дори, от любов.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Милинка » 31 Юли 2018, 16:41

Навика наистина убива, но след време се чувстват по-добре в собствената си компания или тази на приятели, отколкото с половинката, би следвало да светне ви светне червената лампичка, че нещо не е наред. В общи линии за една връзка трябва да се грижат и двамата партньори.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Съни » 03 Дек 2018, 13:28

Наскоро така приключих една връзка. Просто нямахме какво да си кажем, дори и нямахме тема за спор. Скука и апатия. Най-ужасното нещо, което може да сполети една двойка. Вероятно не сме били един за друг, защото преди това не ми се е случвало. Все е имало какво да си говорим, но този път връзката просто умря.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта