Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Fancy » 18 Юли 2014, 15:15

Независимо дали си с един човек от 3 години или 3 месеца, когато дойде момента настъпи започва да се усеща, че връзката става непълноценна. То това е ясно, но в началото на една връзка (карам го по спомени, тъй като при мен началото доста се отдалечи във времето :lol: ) хората все още се напасват и предполагам, че може да се сбърка това напасване с непълнотата на бъдещата връзка.

Ох, карам го направо, стана прекалено сложно - при кои действия от страна на половинката ви, започват да ви мигат червените лампички, че връзката ви започва да става непълноценна?
И от там възниква въпросът - какво всъщност е пълноценна връзка, които компоненти се губят в даден момент, за да стане непълноценна и нещата да приключат с трагичен финал?

Според мен, моногамията трябва да бъде срещната с такава, не мога аз съм с него, а той с всички колежки в офиса, нали? - давам го за пример...
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот MollyDolly » 18 Юли 2014, 15:20

При мен се случи така, че го разбрах, когато реших да правя скок в личностното си развитие, а той ми каза - стой, аз без тебе какво ще правя (едва ли не) :D :D :D :D :D :D :D абе хора всякакви, важно е да избереш най-правилният за теб път и да продължиш без угризения ;)
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот mangusta » 29 Юли 2014, 14:09

Мисля, че в един момент, когато връзката стане непълноценна започват да се натякват недостатъците на партньора :idea:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Rali_hr » 24 Ное 2014, 17:39

Усеща се, много ясно! Ако не се радваш, че ще се видиш с някой, а ти е по-скоро неприятно, значи няма какво повече да се отлага в решението да е се сложи край на връзката.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот BeenieGal » 25 Ное 2014, 12:50

Че Rali_hr е права, права е, ама понякога навика така те повлича, че дори не се сещаш, че не си щастлив, добре трябва да обмислиш плюсовете и минусите, така само ще можеш да разбереш истинското положение, в което се намираш! :!:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Rali_hr » 04 Дек 2014, 17:07

BeenieGal написа:Че Rali_hr е права, права е, ама понякога навика така те повлича, че дори не се сещаш, че не си щастлив, добре трябва да обмислиш плюсовете и минусите, така само ще можеш да разбереш истинското положение, в което се намираш! :!:

О, така е дойде ли навика става много сложно вече! Имала съм такава агонизираща връзка, беше ужасно последната година, всичко беше навик и такива неприятни истории :?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Andrey » 05 Дек 2014, 15:33

Rali_hr написа:
BeenieGal написа:Че Rali_hr е права, права е, ама понякога навика така те повлича, че дори не се сещаш, че не си щастлив, добре трябва да обмислиш плюсовете и минусите, така само ще можеш да разбереш истинското положение, в което се намираш! :!:

О, така е дойде ли навика става много сложно вече! Имала съм такава агонизираща връзка, беше ужасно последната година, всичко беше навик и такива неприятни истории :?

Моята последната беше такава, дори писах тук във форума за нея. Истинска мъка и трагедия, не че сега ни е по-лесно, но поне не се измъчваме един друг! Когато дойде краят, той трябва да се случи, да не се отлага. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Дек 2014, 17:59

Започнем ли да избягваме срещите, да не се чуваме, да не си говорим мило и целувките да са по задължение - всичко е свършило. Няма място разбиране, то се усеща.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Krum » 06 Фев 2015, 15:09

Когато всяко обаждане на жената отсерща ми е досадно значи няма за какво да се занимаваме повече.. ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как разбирате, че връзката ви става непълноценна?

Мнениеот Ваня Стойчева » 06 Фев 2015, 15:56

мисля, че лесно се разбира, то се усеща, не мога да го обясня, но е ясно когато нещата са обречени вече.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron