Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот annamaria » 03 Ное 2015, 11:22

rabotnata pchela написа:
annamaria написа:досега не бях чувала за това докато ядеш да правиш и секс... :lol:
ама явно някои и това го умеят...

Оф :) да се зачуди човек, от бъзик не разбират, както беше казал друг потребител на форума, тука никой не приема нищо не шега. :roll:



стига де, нали сме затова да се шегуваме тука.:) ама малко ми е странно,все едно едно да отида на козметична процедура намазана с фондьотен...хаха, та в тоя ред на мисли ми се струваше странно малко.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот Kaya » 03 Ное 2015, 12:25

О, много често се съчетават, то не е мазане със сметана и търкане с ягоди, така че не е задължително само да сваляме килограми, може да качваме повече по време на секс. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот Snejna » 03 Ное 2015, 14:06

Kaya написа:О, много често се съчетават, то не е мазане със сметана и търкане с ягоди, така че не е задължително само да сваляме килограми, може да качваме повече по време на секс. :)

Мм, това е рядкост обаче. В повечето случаи сексът се случва на бързо, аз не виждам нищо лошо и в някакво такова занимание, вярно, няма да сме свалили 85 калории, но какво от това. :) Сексът е забавление и изживяване, а не диета.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот Pacienti » 03 Ное 2015, 14:52

annamaria написа:
rabotnata pchela написа:
annamaria написа:досега не бях чувала за това докато ядеш да правиш и секс... :lol:
ама явно някои и това го умеят...

Оф :) да се зачуди човек, от бъзик не разбират, както беше казал друг потребител на форума, тука никой не приема нищо не шега. :roll:



стига де, нали сме затова да се шегуваме тука.:) ама малко ми е странно,все едно едно да отида на козметична процедура намазана с фондьотен...хаха, та в тоя ред на мисли ми се струваше странно малко.



A, rabotnata pchela, има опит със секса и храната, получило и се беше! :) Да не остана по - назад и аз имам опит и е доста възбуждащо! :lol:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот Kremiliya » 03 Ное 2015, 15:33

Да, определено не е лошо, но стига да има кой да мие чаршафите после ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Ное 2015, 15:53

Pacienti написа:
A, rabotnata pchela, има опит със секса и храната, получило и се беше! :) Да не остана по - назад и аз имам опит и е доста възбуждащо! :lol:

Нали! Аз обичам да се забавлявам. :heartsfade: Така че .. с баница или без до леглото или под него, то купонът ние в кърпа вързан с любимия. А за свалянето на килограми си има и друго по-ползотворно време с по-добър резултат. :cheerleadersmileygirl:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот annamaria » 13 Ное 2015, 12:27

rabotnata pchela написа:
Pacienti написа:
A, rabotnata pchela, има опит със секса и храната, получило и се беше! :) Да не остана по - назад и аз имам опит и е доста възбуждащо! :lol:

Нали! Аз обичам да се забавлявам. :heartsfade: Така че .. с баница или без до леглото или под него, то купонът ние в кърпа вързан с любимия. А за свалянето на килограми си има и друго по-ползотворно време с по-добър резултат. :cheerleadersmileygirl:


вие двечките май ще си падате по тази методика. аз обаче продължавама да твърдя,че за тази работа се искат само целувки,за да стопим килца иначе няма как да стане. :lol:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот BeenieGal » 14 Ное 2015, 17:29

annamaria написа:
rabotnata pchela написа:Нали! Аз обичам да се забавлявам. :heartsfade: Така че .. с баница или без до леглото или под него, то купонът ние в кърпа вързан с любимия. А за свалянето на килограми си има и друго по-ползотворно време с по-добър резултат. :cheerleadersmileygirl:


вие двечките май ще си падате по тази методика. аз обаче продължавама да твърдя,че за тази работа се искат само целувки,за да стопим килца иначе няма как да стане. :lol:

Мило, ако ставаха с целувки нещата, то твърде голям приръст на населението щеше да има, както и хора с вид на сомалийци хихихихих
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Ное 2015, 19:25

А, моля ти се, казвт, че и целувките топят по малко килограми. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот ManiJani » 16 Ное 2015, 10:03

rabotnata pchela написа:А, моля ти се, казвт, че и целувките топят по малко килограми. :lol:

Така е, дишането също или поне така твърдеше една друга потребителка!
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта