Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот sofi_black » 22 Юли 2014, 13:06

Сърце не ми даваше да сложа темата в Спорт, туризъм, здраве, нито в Хоби и развлечение :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ама истината си е, че за някои сексът е хоби, предполагам има и такива, които правят секс и за спорта, но фактите са, че можем да съчетаваме полезното с приятното и докато правим секс да сваляме по някой и друг килограм :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Въпросът е следният обаче, кои пози трябва да подберем, за да не се отдадем само на приятното и да забравим за полезното :roll: :D

Винаги съм се убеждавала, че чрез секс можем да топим килограми, но като се замисля, бях чела статия в някакво женско списани и там пишеше, че при полов акт, когато жената предимно е активна се свалят има-няма 2000 калории, което си е една дневна дажба - малко е!

Е, в очакване съм да се включите с предложения за приятната и полезна дейност - секс и да разгадаем кои са позите, които биха ни били от помощ да стопим някой килограм :D ;)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот MerryPop » 22 Юли 2014, 13:11

Хохоххоооооо... имам идея, която едва ли някой може да оспори и то тя е позата правостоящи и за двамата би било от полза, що се отнася до жената предполагам най-ефективно е да е отгоре :roll:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот magda » 22 Юли 2014, 14:26

не съм сигурна за какво точно говорите, но какво му е хубавото, ако изцеждаш до последно силите си точно в тази ситуация в името на хубавата фигура, тогава сексът ще нещо приятно, ама нанайци :D :D :D
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот S_Milenska » 26 Ное 2014, 18:13

хаха, аз пък съм чела, че сексът всъщност не е толкова диетичен хаха :) т.е. от него не се отслабва значително, особено пък жените още по-малко. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот franky » 01 Апр 2015, 17:28

S_Milenska написа:хаха, аз пък съм чела, че сексът всъщност не е толкова диетичен хаха :) т.е. от него не се отслабва значително, особено пък жените още по-малко. :mrgreen:

По-скоро и аз споделям твоето мнение, не съм убедена, че може да свалиш кой знае колко с него, особено ако преди това сте си направили романтична вечеря с дюнери или пица :lol: :lol:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот Slavena » 02 Апр 2015, 08:53

franky написа:
S_Milenska написа:хаха, аз пък съм чела, че сексът всъщност не е толкова диетичен хаха :) т.е. от него не се отслабва значително, особено пък жените още по-малко. :mrgreen:

По-скоро и аз споделям твоето мнение, не съм убедена, че може да свалиш кой знае колко с него, особено ако преди това сте си направили романтична вечеря с дюнери или пица :lol: :lol:

И с много майонеза, нали :) хахахха :lol: :lol: :lol: И все пак сексът е много добра тренировка, която не бива да се пропуска! :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот donni » 20 Май 2015, 15:26

Slavena написа:
franky написа:
S_Milenska написа:хаха, аз пък съм чела, че сексът всъщност не е толкова диетичен хаха :) т.е. от него не се отслабва значително, особено пък жените още по-малко. :mrgreen:

По-скоро и аз споделям твоето мнение, не съм убедена, че може да свалиш кой знае колко с него, особено ако преди това сте си направили романтична вечеря с дюнери или пица :lol: :lol:

И с много майонеза, нали :) хахахха :lol: :lol: :lol: И все пак сексът е много добра тренировка, която не бива да се пропуска! :)

Смятам, че ако е възможно да се положат колкото е възможно повече усилия за добрата фигура, без значение колко тренировки се правят на ден :D
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Май 2015, 16:42

Нали знаете онази диета - ябълки и секс ;))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот Nightmare » 22 Май 2015, 13:55

rabotnata pchela написа:Нали знаете онази диета - ябълки и секс ;))

Оооо звучи особено привлекателно, а ябълките преди или след секс? :roll:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Дали можем да съчетаем полезното с приятното – секс и топенето на килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2015, 14:19

Nightmare написа:
rabotnata pchela написа:Нали знаете онази диета - ябълки и секс ;))

Оооо звучи особено привлекателно, а ябълките преди или след секс? :roll:

По време на секса за най-сигурно :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта