Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Мнениеот franky » 08 Дек 2015, 13:44

rabotnata pchela написа:При мен положението не е такова, но и когато пътуваме все гледам да има къде да си "спретнем" вида. :) Утре ни предстои пътуване и за днес мисля в около 1 раница на човек да събере багажа ни. :) 2-3 тениски на мъжо, 1 блуза му стига, и за мен 2 ката дрехи. :) Детето заема повече място, но не повече от 3 "ката" дрехи :) И отделно по един за пътуванията - най-удобния и най-непретенциозния. :mrgreen:

То много зависи и къде ще ходите, то аз и 3 дни мога по нощница да си стоя във вилата, така че багаж да не ми трябва, ама е различно :grin:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Мнениеот S_Milenska » 16 Дек 2015, 13:41

Малко са местата, на които можеш да отидеш и да стоишп само 1 дрехи 2-3 дена. Ако си в някой град има иизлизане и т.н. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Мнениеот Pipilota » 16 Дек 2015, 14:11

МОже би е редно да имате една чанта, в която държите всичко и когато ви се отдаде възможност само вземате и потегляте.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Мнениеот Fancy » 17 Дек 2015, 12:02

Pipilota написа:МОже би е редно да имате една чанта, в която държите всичко и когато ви се отдаде възможност само вземате и потегляте.

Аз не мога така, трябва да си го опаковам на момента, но сякаш другото е невъзможно, то тези дрехи ще замиришат на застояло, ако трябва да се спарват в някакъв куфар, а и документи и подобни ти трябват всекидневно, така че няма как да ти стои перманентно събран багажа.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Дек 2015, 12:43

Pipilota написа:МОже би е редно да имате една чанта, в която държите всичко и когато ви се отдаде възможност само вземате и потегляте.

Това по-скоро е за пътешественици, които пътуват всяка седмица и е хубаво да имат нещо готово. Но за хора, които на годината идат някъде 3-4 пъти е излишно да се застояват някакви дрехи там. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Мнениеот nadqta » 17 Дек 2015, 13:44

Ваня Стойчева написа:
Pipilota написа:МОже би е редно да имате една чанта, в която държите всичко и когато ви се отдаде възможност само вземате и потегляте.

Това по-скоро е за пътешественици, които пътуват всяка седмица и е хубаво да имат нещо готово. Но за хора, които на годината идат някъде 3-4 пъти е излишно да се застояват някакви дрехи там. :)

Да, то е малко като тези, които са си приготвили раница за спешни случаи при бедствия, например, нещо не мога да ги разбера... :roll: а и как ще си сложиш там всичко необходимо - храна, да кажем :roll:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Мнениеот Kremiliya » 18 Дек 2015, 12:12

nadqta написа:Да, то е малко като тези, които са си приготвили раница за спешни случаи при бедствия, например, нещо не мога да ги разбера... :roll: а и как ще си сложиш там всичко необходимо - храна, да кажем :roll:

Нея можеш да я сложиш накрая, но ако багажа ти е готов кое му е лошото да не губиш време в събирането на чорапогащници?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Мнениеот Ginger » 18 Дек 2015, 14:59

Kremiliya написа:
nadqta написа:Да, то е малко като тези, които са си приготвили раница за спешни случаи при бедствия, например, нещо не мога да ги разбера... :roll: а и как ще си сложиш там всичко необходимо - храна, да кажем :roll:

Нея можеш да я сложиш накрая, но ако багажа ти е готов кое му е лошото да не губиш време в събирането на чорапогащници?

В багаж за спешни случаи - чорапогащници?!?! Точно така, те спасяват животи... нали горят :lol:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Мнениеот Jully » 18 Дек 2015, 15:14

Хехе, мисля, че за да има някой такъв куфар до вратата тип евакуация наиситна трябва да е някой много емоционален и решителен човек. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как успявате да събирате лесно и компактно багажа си?

Мнениеот Ginger » 18 Дек 2015, 16:37

Jully написа:Хехе, мисля, че за да има някой такъв куфар до вратата тип евакуация наиситна трябва да е някой много емоционален и решителен човек. :)

Ставаше въпрос за куфари, които реално са за извънредни ситуации, например природни бедствия, а не за такива, в които решаваш и тръгваш с приятели за Гърция :idea: редно е да има такива, съгласна съм, във все по-опасни времена живеем и никога не знаем какво ни чака...
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron