Какво използвате за защита против изпотяване?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Какво използвате за защита против изпотяване?

Мнениеот dDedov » 22 Юли 2014, 16:24

Цялата работа започна още през зимата, почти необяснимо започнах да се потя в ситуации, в които нямаше причина да ми е горещо. Реших, че стика, които ползвам не работи вече и си купих друг с някаква супер защита срещу изпотяване, с него същата история, купих трети, така обиколих няколко марки - ефект нулев.

Сега, когато е лято, предполагам се сещате за какво иде реч :o искам да разбера, какво използвате вие за защита срещу изпотяване и кой продукт ви помага най-много.

Надявам се да намеря това, което ми помага в защитата срещу изпотяване, за да не се стига до там да използвам медицинска козметика...
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Какво използвате за защита против изпотяване?

Мнениеот viking » 22 Юли 2014, 16:28

Обикновено мъжките стикове, дезодоранти и подобни са по-силни от дамските и не зная дали на различните фирми имат значение, но не мисля, че могат да ти помогнат в това да спреш да се изпотяваш, а по-скоро да не мирише. Преди време жена ми си беше взела един камък от ДМ срещу изпотяване и казваше, че е доволна, питай за него
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Какво използвате за защита против изпотяване?

Мнениеот lini_leni » 23 Юли 2014, 11:33

Това не намирисва на добре :D не се шегувам, имам предвид, че може това изпотяване да ти подсказва, че трябва да промениш нещо в живота си или си направи изследвания, да не се окаже, че е нещо по-сериозно, а после му мисли за защитата, в твоя случай може тя да се окаже лекаря
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Какво използвате за защита против изпотяване?

Мнениеот adv.krkr » 25 Юли 2014, 23:52

И аз съм доволна от ГАРНИЕ. Доскоро ползвах НИВЕА, но явно с годините съм привикнала, за това преди година смених стика.
adv.krkr
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Юни 2014, 16:54

Re: Какво използвате за защита против изпотяване?

Мнениеот viking » 28 Юли 2014, 14:25

adv.krkr написа:И аз съм доволна от ГАРНИЕ. Доскоро ползвах НИВЕА, но явно с годините съм привикнала, за това преди година смених стика.

Последното нещо, което бих си взел е на Гарниер, на Нивеа не са лоши, но май само мъжките, жената нещо се оплакваше от тях!
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Какво използвате за защита против изпотяване?

Мнениеот Krum » 12 Яну 2015, 15:31

viking написа:
adv.krkr написа:И аз съм доволна от ГАРНИЕ. Доскоро ползвах НИВЕА, но явно с годините съм привикнала, за това преди година смених стика.

Последното нещо, което бих си взел е на Гарниер, на Нивеа не са лоши, но май само мъжките, жената нещо се оплакваше от тях!

Аз ползвах това лято на "FA" стик много бях доволен. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво използвате за защита против изпотяване?

Мнениеот Alexandrina » 06 Мар 2015, 13:36

на мен ми се иска да си намеря нещо без мирис, защото е гадно да миришеш на парфюм и на дезодорант/стик едновременно.
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Какво използвате за защита против изпотяване?

Мнениеот Snejna » 06 Мар 2015, 14:07

Аз използвам стикове, които имат по-лек и неутрален аромат, но аз не се потя особено много.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво използвате за защита против изпотяване?

Мнениеот Alexandrina » 09 Мар 2015, 15:14

Като коментирам с приятелки и досега всички ми казват, че такова нещо като без мирис няма. Все повече се замислям за тази козметика с прибиотиците, но още не съм решила да си взема някакъв техен стик.
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Какво използвате за защита против изпотяване?

Мнениеот Andrey » 09 Мар 2015, 15:43

Добре де що трябва да е без мирис, аз не съм усетил досега някой да мирише от това, което е под мишниците му, а именно пречи да вони гадно. Все пак парфюма е друго нещо, а и колко силни аромати трябва да са, че взаимно да си пречат. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта