Йонизирана вода като афтършейв - проверено е и работи!

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Йонизирана вода като афтършейв - проверено е и работи!

Мнениеот varlam » 24 Юли 2014, 10:50

Искам да споделя за нещо, което ми препоръчаха наскоро. Няма шега, но работи и то много успешно.
След всяко бръснене мъжете трябва да слагаме афтършейв, обаче той щипе много и не винаги е приятно да ти щипе кожата на лицето, особено лятото и то с чувствителна кожа.
Приятели ми препоръчаха да опитам с алкална вода - преминала през електролиза. Тя по естествен начин йонизира чешмяната вода и може да се променя алкалността и. Те са си направили уред за домашна употреба и ми подариха едно шише с пръскалка. Те са регулирали PH-то до 2.5-3 - водата е силно кисела и не става за пиене.
Приятно усещане за свежест, никакви пъпки и кожата ми е приятно хидратирана. И при това, никакви добавки и консерванти, просто чиста вода от чешмата.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Йонизирана вода като афтършейв - проверено е и работи!

Мнениеот Viktor.Ivanov » 25 Юли 2014, 09:09

И аз съм пробвал, много е добре, но лично предпочитам някой мек и ненатрапчив одеколон. Щипе, но се свиква.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Йонизирана вода като афтършейв - проверено е и работи!

Мнениеот Ivaylo » 31 Юли 2014, 16:25

Виждал съм подобни неща, какво са например термалните води на фирмата Авен, освен ако не вода с определено PH.
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта