Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Мнениеот MerryPop » 24 Юли 2014, 12:59

Четох скоро една статия с доста провокативно заглавие, нещо от сорта на - Пълните мъже - тигри в леглото :o :o е как човек да не ахне :mrgreen: като я отворих какво да видя, не просто пълните мъже, а и тези, които обичат да пийват и четат книги :idea: :idea: лелеее.... :shock: :D

Моят мъж е слаб и се чудя в графата с тигри или тази със зайци да го сложа :? :D дано не ме хване какво съм писала, но много интересно това, като проучване :roll: по логиката от статията, май е в графата зайци :oops: ама не се оплаквам де, защото не го смятам за вярно, все още, може би това се случва с възрастта :?

Коя от вас може да отнесе теглото на мъжа си към успеха му в леглото, съответно като тигър или заек? :roll:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Мнениеот penny » 24 Юли 2014, 13:02

Ами ако е само половината от тези неща, да, пийва си, не се изоставя моя и обича да чете :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: значи, предполагам между тигър и заек ставааа... газела? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Мнениеот Sophia.G » 24 Юли 2014, 15:02

Тая газела...дала зела :)
Дебелите мъже имат обективни причини да се представят много зле в секса - високото кръвно и захар са първи проблеми, които ако не се приемат сериозно, стават трайни и нелечими по стандартния начин -с отслабване.
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Мнениеот Mon_ton » 13 Дек 2014, 16:09

Не ми се вижда реално, сега зависи за колко пълни говорим, ако имаме предвид пълни като тигър - със сигурност си ги бива, но ако са пълни като слон тогава нещата са по-зле :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Мнениеот gomez123 » 20 Май 2015, 17:08

Мисля, че това е дискриминация на пълните хора, съвсем не зависят уменията им в леглото от килограмите, така че не се правете, всички го знаем, просто трябва да си го признаем! Сега се сещам за един епизот от Америка търси талант или нещо такова, където се яви една 150 килограма, адски гъвкава балерина, само можем да й завиждаме според мен за нещата, които се случват в леглото с нея :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Мнениеот gomez123 » 21 Май 2015, 16:38

Е пък какво толкова, не смятам, че някоя от нас би си оставила момчето, тъй като влиза в графа заек или съответно тигър, нали така? :roll:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Мнениеот Anka » 21 Май 2015, 16:56

gomez123 написа:Мисля, че това е дискриминация на пълните хора, съвсем не зависят уменията им в леглото от килограмите, така че не се правете, всички го знаем, просто трябва да си го признаем! Сега се сещам за един епизот от Америка търси талант или нещо такова, където се яви една 150 килограма, адски гъвкава балерина, само можем да й завиждаме според мен за нещата, които се случват в леглото с нея :idea:

Еха, това не съм го виждала, голям пропуск :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Мнениеот кора-бия » 22 Май 2015, 11:14

Определям се като тигър, много съм властен в леглото и предпочитам аз да владея ситуацията
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Мнениеот Anka » 22 Май 2015, 13:38

кора-бия написа:Определям се като тигър, много съм властен в леглото и предпочитам аз да владея ситуацията

хехехе :)) Мале, мале! :mrgreen: Много си сигурен в себе си просто! :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Пълен или слаб – тигър или заек в леглото?

Мнениеот Malina » 25 Май 2015, 17:35

Anka написа:
кора-бия написа:Определям се като тигър, много съм властен в леглото и предпочитам аз да владея ситуацията

хехехе :)) Мале, мале! :mrgreen: Много си сигурен в себе си просто! :lol:

Да, тези дето много приказват като цяло нямат какво да покажат, освен приказки . :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта