Да прогоним умората от летните жеги! С какво?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Да прогоним умората от летните жеги! С какво?

Мнениеот franky » 25 Юли 2014, 11:24

Тази година лятото не е така свирепо, както беше преди 2 години, но явно аз остарявам :D започвам да се изморявам доста от неща, които не би трябвало да ми тежат.

Явно летните жеги си оказват своето влияние, дори и да не е 40 градуса навън, се усеща умората или поне аз я усещам. Опитвам се да хапвам основно плодове, зеленчуци и айрян, не че ми се яде и друго, но с цел да си набавя повече витамини и по този начин да преборя умората от летните жеги.

Май не е достатъчно това и все още се чувствам зле, като парцал, кажете с какво мога да направя борбата по-поносима?
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Да прогоним умората от летните жеги! С какво?

Мнениеот magda » 25 Юли 2014, 11:29

имам същия проблем с бонус - ниско кръвно, общо взето съм на айран, плодове, сирене и кафе, но започвам деня със сок от моркови, не само много обичам, ами и ми помагат да се чувствам по-свежа! Пробвай една седмица, да кажем, на гладко с една голяма чаша сок и би трябвало да се усещаш поне една идея по-енергична! ;)
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Да прогоним умората от летните жеги! С какво?

Мнениеот M.Tasheva » 28 Юли 2014, 13:01

Най-добрият вариант, според мен са фрешовете, както и чайовете, чух последно за този от хибискус, че играе много добра роля в това да възвръща енергията :)
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта