С какво заменяте продуктите, които са трудни за откриване?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: С какво заменяте продуктите, които са трудни за откриване?

Мнениеот Andrey » 26 Фев 2015, 14:55

Винаги можеш да разбереш един продукт на какво има вкус и все пак няма как да знаеш рецептата каква е наистина по вкус. Затова винаги ми е било смешно някой като каже "аз не сложих... и пак стана!" Много знаеш станало ли е не е ли! :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: С какво заменяте продуктите, които са трудни за откриване?

Мнениеот Krum » 26 Фев 2015, 15:38

Andrey написа:Винаги можеш да разбереш един продукт на какво има вкус и все пак няма как да знаеш рецептата каква е наистина по вкус. Затова винаги ми е било смешно някой като каже "аз не сложих... и пак стана!" Много знаеш станало ли е не е ли! :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Иди разбери дали знаеш, нали, прав си! Не съм се замислял досега, че точно това изречение звучи толкова абсурдно :lol: :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: С какво заменяте продуктите, които са трудни за откриване?

Мнениеот Anka » 26 Фев 2015, 16:32

Така е, не може да замениш нещо, което никога не си опитвал и изобщо не знаеш какво е, все едно да замениш нори с лапад и да кажеш пак става.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: С какво заменяте продуктите, които са трудни за откриване?

Мнениеот Snejna » 11 Май 2017, 15:15

Прави сте, като не знаеш вкуса на нещо трудно може да го замениш, но поне можеш да замениш различните консистенции и по такъв начин да изградиш някаква представа кое - какво е.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: С какво заменяте продуктите, които са трудни за откриване?

Мнениеот maia the bee » 21 Дек 2018, 10:51

Ако не ми е толкова важно, въобще не се мъча да ги замествам. Ако държа да опитам нещо екзотично, си го набавям. То какъв е смисъла да му търсиш заместител, няма да е същото просто.
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Re: С какво заменяте продуктите, които са трудни за откриване?

Мнениеот София » 11 Юни 2019, 10:28

Щом са трудни за откриване, значи не са местни. Така че не ми е такъв проблем, че не ги използвам.
София
 
Мнения: 111
Регистриран на: 05 Дек 2018, 11:16

Re: С какво заменяте продуктите, които са трудни за откриване?

Мнениеот Любомира » 17 Юни 2019, 09:25

Аз не използвам продукти, които не харесвам, само защото са модерни. Ако много държа на нещо, то рядко е толкова екзотично. Евентуално бих го поръчала онлайн, но досега не ми се е налагало. :smile:
Любомира
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Юни 2019, 08:59

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта