Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот Pipilota » 23 Май 2015, 19:42

mimeto90 написа:Аз пък виждам, че на мъжете им пука с какво бельо е жената, никой не може да ме убеди, че е все тая :idea: А и съвсем голата жена си е скучна, както и да го завъртим :idea:

:shock: голата жена е скучна?!? Да, в ежедневието, но не мисля, че в леглото може да бъде скучна ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот rose_92 » 02 Дек 2016, 04:35

Не съм си купувала, но бих искала да си взема нещо от колекцията на Бритни само че не знам от къде. Някой да се е сдобил с нещо нейно? В някои по-развити европейски държави отвориха магазини с нейната колекцията ама ние сме последна дупка на кавала, така че тука едва ли го има по магазините.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот Kremiliya » 02 Дек 2016, 10:33

rose_92 написа:Не съм си купувала, но бих искала да си взема нещо от колекцията на Бритни само че не знам от къде. Някой да се е сдобил с нещо нейно? В някои по-развити европейски държави отвориха магазини с нейната колекцията ама ние сме последна дупка на кавала, така че тука едва ли го има по магазините.

В интернет търсила ли си? Предполагам, че ще има по чужди сайтове.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот Petq.pet » 02 Дек 2016, 10:52

Не съм от тези, които си купуват всичко, що носи името на дадена звезда. Да не би тя да го е направила, че да е толкова ценно? Прилича ми ма лко на фетишизъм :mrgreen: .
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот rose_92 » 02 Дек 2016, 14:59

Kremiliya написа:
rose_92 написа:Не съм си купувала, но бих искала да си взема нещо от колекцията на Бритни само че не знам от къде. Някой да се е сдобил с нещо нейно? В някои по-развити европейски държави отвориха магазини с нейната колекцията ама ние сме последна дупка на кавала, така че тука едва ли го има по магазините.

В интернет търсила ли си? Предполагам, че ще има по чужди сайтове.


Ами аз не пазарувам от интернет. То например ако е сутиен как ще го пробваш..А дадеш сума ти пари за нещо, което няма да ти стане, не е много ок.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот rose_92 » 02 Дек 2016, 15:01

Petq.pet написа:Не съм от тези, които си купуват всичко, що носи името на дадена звезда. Да не би тя да го е направила, че да е толкова ценно? Прилича ми ма лко на фетишизъм :mrgreen: .


Ами аз съм й фенка и затова бих искала да имам поне едно нещо от тази колекция, както имам някои от нейните парфюми, повечето от които между другото са много хубави и от около 5 години ги има и в България - поне тях. :lol: :)
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот Elica » 02 Дек 2016, 15:37

rose_92 написа:
Kremiliya написа:
rose_92 написа:Не съм си купувала, но бих искала да си взема нещо от колекцията на Бритни само че не знам от къде. Някой да се е сдобил с нещо нейно? В някои по-развити европейски държави отвориха магазини с нейната колекцията ама ние сме последна дупка на кавала, така че тука едва ли го има по магазините.

В интернет търсила ли си? Предполагам, че ще има по чужди сайтове.


Ами аз не пазарувам от интернет. То например ако е сутиен как ще го пробваш..А дадеш сума ти пари за нещо, което няма да ти стане, не е много ок.

Щом в София го няма, смятай по другите градове колко ще има поодбно нещо..
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот Mon_ton » 11 Фев 2018, 09:16

Не бих рискувала, има толкова удобни неща за по-малко пари. :mrgreen: какво като не са на някоя звезда...
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот nefertiti » 14 Фев 2018, 11:16

Не си заслужават парите за заблудените фантазии на звездите! :mad:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот svetlozara » 14 Фев 2018, 12:20

nefertiti написа:Не си заслужават парите за заблудените фантазии на звездите! :mad:

Аз да си призная, не знам защо трябва заради това да са толкова скъпи. Може човек да си намери качествено бельо.. което не е по моделана някой, даже се съмнявам, че звездите ги измислят реално. Пък да не говорим, че всяка една стана дизайнер.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта