Фирмата Титания и козметика ли произвеждат?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Фирмата Титания и козметика ли произвеждат?

Мнениеот donni » 30 Юли 2014, 16:54

Не знаех, че фирмата Титания произвежда и козметика. По-принцип бях доволна от нещата, които произвеждаха и преди това, но сега явно са разширили дейността си.

Видях само лакове за нокти, т.е. заздравители на Титания, както и маски за лице, но предполагам произвеждат и друга козметика, знаете ли каква?
Дано някой ползвал козметиката, която произвеждат Титания да я е ползвал да сподели дали е доволен, понеже цените изглеждаха сносни, а и качеството се съмнявам да е лошо, но все пак искам една сверка да направя ;)
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Фирмата Титания и козметика ли произвеждат?

Мнениеот ramimni » 30 Юли 2014, 16:58

От всичко на Титания, което съм ползвала съм останала доволна, все пак е немско качеството, а и изглеждат обещаващи продуктите им, наистина, те може и да не са от скоро, но не съм се интересувала, да си призная :oops:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Фирмата Титания и козметика ли произвеждат?

Мнениеот moni.sparrow » 31 Юли 2014, 14:29

Да, харесват ми :) последно си купих един заздравител на Титания, понеже ноктите ми се люспеха ужасно много, но сега са идеални, до колкото разбрах самия заздравител хидратира нокътя и го "поправя" по този начин ;)
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта