Бихте ли си направили спешно здравно досие?

Най - горещите теми от сферата на здравеопазването.

Re: Бихте ли си направили спешно здравно досие?

Мнениеот balsam » 31 Мар 2016, 13:59

Snejna написа:Досието по-подходящо за хора с проблеми ли е т.е. с хронични заболявания, или става за всеки, който няма никакви характерни оплаквания, симптоми, проблеми, диагнози и т.н.

За всеки е подходящо, особено най-много работа може да свърши, ако си попаднал в тежка катастрофа.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Бихте ли си направили спешно здравно досие?

Мнениеот Snejna » 22 Апр 2016, 13:09

balsam написа:
Snejna написа:Досието по-подходящо за хора с проблеми ли е т.е. с хронични заболявания, или става за всеки, който няма никакви характерни оплаквания, симптоми, проблеми, диагнози и т.н.

За всеки е подходящо, особено най-много работа може да свърши, ако си попаднал в тежка катастрофа.

То май в такива случаи е най-подходящо, ако имаш особено някакви алергии и някакви проблеми хронични или операции от преди.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бихте ли си направили спешно здравно досие?

Мнениеот fairy » 22 Апр 2016, 13:30

Не виждам причина някой да не си направи такова досие, но сигурно повечето хора не са и чували за тази възможност или не се интересуват. Хубаво е всеки да има такова.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Бихте ли си направили спешно здравно досие?

Мнениеот Rali_hr » 11 Май 2016, 14:36

fairy написа:Не виждам причина някой да не си направи такова досие, но сигурно повечето хора не са и чували за тази възможност или не се интересуват. Хубаво е всеки да има такова.

Аз да ти кажа само съм чувала, но нито знам как се прави, нито къде се заявява , нито каквито и да е било подобни подробности.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли си направили спешно здравно досие?

Мнениеот pavleta » 11 Май 2016, 15:11

И аз така, но като се поразтърся сигурно ще намеря, стига да реша. Дали са защитени тези данни? Това ме притеснява. То и личните данни, които уж са конфиденциални и ги раздаваме по банки и подобни учреждения, са защитени, но виждаме колко.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Предишна

Назад към Здравна политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта