Ако бяхте една от милионите турски жени, как щяхте да реагирате на изказването на Арънч?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Ако бяхте една от милионите турски жени, как щяхте да реагирате на изказването на Арънч?

Мнениеот franky » 01 Авг 2014, 14:16

Предполагам повечето от вас са чули препоръката на зам. главен министър Арънч към всички жени да спазват нормите на поведение и благоприличие, което включва и въздържанието от буен смях - ох, това като го прочетох останах ето така :shock: доста дълго време, невярваща и недоумяваща!

Имам познати турци, които казват, че наистина намерението на сегашните управляващи е да върнат обществото към онзи, почти забравен строй, но, голямото НО!
Аз се възхищавам на жените, които възразиха срещу това, по най-добрия начин - с усмивка!

Представяте ли си, ако това се беше случило в България, не усмивките щяха да си приберат, ами и с фереджета щяха да се забулят! Свалям шапка на турските жени, които възроптаха и според мен те трябва да ни бъдат за пример!

Как вие щяхте да реагирате, ако бяхте на мястото на една от милионите турски жени със засегнати права от изказването на Арънч, мислите ли, че бихте били толкова смели, наясно сте, че могат да ви приберат, нали? :?
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Ако бяхте една от милионите турски жени, как щяхте да реагирате на изказването на Арънч?

Мнениеот Sophia.G » 01 Авг 2014, 14:22

Със смях, жените са по-силни от политиците, просто трябва да си го докажат.
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: Ако бяхте една от милионите турски жени, как щяхте да реагирате на изказването на Арънч?

Мнениеот MGB » 01 Авг 2014, 14:24

казвам го с огромно съжаление, но мисля като теб и аз, че ако това се беше случило много бързо щяха българите да си кажат ами какво пък, той все едно е смешен живота и така да си ходят нацупени, не че и без забрана не е така :!: :!:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Ако бяхте една от милионите турски жени, как щяхте да реагирате на изказването на Арънч?

Мнениеот Sophia.G » 01 Авг 2014, 14:35

MGB написа:казвам го с огромно съжаление, но мисля като теб и аз, че ако това се беше случило много бързо щяха българите да си кажат ами какво пък, той все едно е смешен живота и така да си ходят нацупени, не че и без забрана не е така :!: :!:

Българските жени са усмихнати, но нямат много поводи за смях, това е.
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: Ако бяхте една от милионите турски жени, как щяхте да реагирате на изказването на Арънч?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 01 Авг 2014, 15:36

В Турция жените си знаят мястото, за разлика от Българските жени. Които все трябва да им се показва къде да стоят, като говори мъжът им...
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта