Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Мнениеот nushi.kisyova » 01 Авг 2014, 16:14

Грехота е през лятото да не си направиш една плодова диета при толкова голям избор на пресни плодове!
Естествено има толкова много плодови диети, на звезди, на не знам си кого, ама как да избера, когато не знам дали са ефективни!

Искаше ми се да ме насочите към няколко, от които сте наистина доволни, плодови диети - без особен глад, понеже сега през лятото ми прилошава, когато гладувам и разбира се да ефективни!

Въпреки жегите ми в трудно да свалям килограми, което малко ме озадачава, но се надявам да успея да дръпна още два-три килограма надолу! В очакване съм! :)
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Мнениеот ramimni » 01 Авг 2014, 16:18

Много зависи от храненето ти до сега дали ще можеш да свалиш килограми, поне според мене в така, защото ако си хапвала основно салати и плодове, дори и да минеш само на плодове, не мисля, че ще има голям ефект, но все пак можеш да пробваш, хапвайки само плодове, като изключиш естествено бананите и пъпеша ;) за точна диета - нямам представа!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Мнениеот zheleva212 » 05 Авг 2014, 10:42

На кого са му необходими стриктни диети - до такъв извод достигнах това лято :idea: при положение, че всеки най-добре си познава тялото и знае от какво слабее и от какво качва?!
Плодовата диета - щом можеш да издържаш само на плодове - добре дошло, ама следващия път, когато си сложиш порция картофи моментално да се качваш 2 килограма нагоре, май няма смисъл в такъв случай от такива диети, нали?
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Мнениеот varlam » 05 Авг 2014, 11:06

Плодовите диети са някаква лудост, да, но тормозите организма си, на цената на което сваляте килограми, но не е ясно дали после веднага няма да ги качите.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Мнениеот Krum » 15 Дек 2014, 16:02

Аз си падам повече по зимните диети, цитрусите са ми по-вкусни отколкото летните плодове. ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Мнениеот Lollipop » 16 Дек 2014, 12:57

Рисковано е, защото при такова рязко сваляне на килограмите, после може и рязко да си ги върнете.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Мнениеот S_Milenska » 18 Дек 2014, 13:00

То има ли варианти? А и внимавайте, онзи ден една жена ми сподели, че трябвало да се ядат не повече от 200гр. пролове (около 1 малка мандаринка) дневно, защото съдържа лактоза и захари и ще надебелеете хахахахахх :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Мнениеот Kaya » 06 Мар 2015, 12:15

S_Milenska написа:То има ли варианти? А и внимавайте, онзи ден една жена ми сподели, че трябвало да се ядат не повече от 200гр. пролове (около 1 малка мандаринка) дневно, защото съдържа лактоза и захари и ще надебелеете хахахахахх :)

Да бе, само една мандарина дневно, или пък само един плод, четвърд ябълка, моля ти се! такова здравословно хранене е смешно дори.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Мнениеот Snejna » 06 Мар 2015, 14:18

Детоксикация по време на пълнолуние ми е любимата плодова диета ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Плодовата диета, от която сте най-доволни е…?

Мнениеот Slavena » 09 Мар 2015, 20:35

Никога не съм спазвала плодови диети, много абсурдно ми се вижда, ще си стоиш нон стоп гладен, не не :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта