Вдъхновяващата визия на Лана Дел Рей, а помощ за постигане на ефект с грима?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Вдъхновяващата визия на Лана Дел Рей, а помощ за постигане на ефект с грима?

Мнениеот Грохот » 05 Авг 2014, 15:14

Адски харесвам Лана Дел Рей, не само музиката, но и романтичната й визия, супер вдъхновяваща е, за мен.

Грима й винаги е романтично замечтан или поне аз като такъв го определям, но и в същото време адски ефектен. Много ми се иска да постигна малка част от визията на Лана Дел Рей, затова искам и помощ от вас за постигане на този ефект с грима - невероятен е.

Много ми харесват котешките й очи, които, въпреки че не изглеждат много гримирани са доста пленителни, а устните й са пухкави и семпли, въпреки острите ъгълчета :)
Очаквам да ми дадете съвети как да постигна този ефект с грима, който придава на Лана Дел Рей толкова нереално излъчване - очи, мигли, устни, основа за грим... каквото друго се сетите! :)
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Вдъхновяващата визия на Лана Дел Рей, а помощ за постигане на ефект с грима?

Мнениеот dejavu » 05 Авг 2014, 15:31

Погледнах някои нейни снимки, но не е толкова трудно, ако до сега не си слагала очна линия, може там да имаш повече трудности, за миглите, не зная дали няма добавени изкуствени на снопчета, но във всеки случай изглеждат мноого добре. Като цяло козметиката на първо място трябва да бъде добра, но и с по-евтина от нейната можеш да сполучиш :D
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Вдъхновяващата визия на Лана Дел Рей, а помощ за постигане на ефект с грима?

Мнениеот Lyomi » 05 Авг 2014, 15:48

успях да разгадая и устните й, очертава се с една идея по-тъмен молив, почти да няма разлика с цвета на червилото, точно по ръба на устните, така изглеждат точно такива каквито трябва да са, спрямо лицето ;)
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта