Използвали ли сте Наноген за уплътняване на косата?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Използвали ли сте Наноген за уплътняване на косата?

Мнениеот Lyomi » 05 Авг 2014, 15:58

Аз продължавам издирването на продукти, които биха направили тънката коса по-плътна.

Нямам още впечатление от продуктите, за които питам, но не искам да складирам в шкафа козметика, които няма да използвам. Последните продукти, които ми направиха впечатления са на Наноген за уплътняване на косата в два варианта - мъжки и дамски.

Много се надявам някой да е ползвал Наноген, струва ми не толкова позната марка за българския пазар, но се надявам да попадна на човек, който има впечатления от нея.
Всъщност в магазина имаше само балсами на Наноген, предполагам, че имат и шампоани, а друго от сериите маски, например?
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Използвали ли сте Наноген за уплътняване на косата?

Мнениеот Harmony » 05 Авг 2014, 16:02

В Наноген ми харесва това, че не само уплътняват косата, но и подобряват растежа, а стават и за хора с чувствителни скалпове, в заключение това разбрах от написаното, но не съм ползвала... може и да те лъжа значи :)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Използвали ли сте Наноген за уплътняване на косата?

Мнениеот moni.sparrow » 07 Авг 2014, 09:41

Опасявам се, че нищо не може да уплътни косата ти, ако не ти е дадено, нито домашно приготвена маска, нито козметичен продукт. :(
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Използвали ли сте Наноген за уплътняване на косата?

Мнениеот julianne » 20 Сеп 2014, 11:59

преди време ходих да се подстрижа при една нова, за мен, фризьорка, тогава ми изми косата с шампоан, пишеше навсякъде, че продуктите, които използва са био, предполагам и този е бил такъв, но ефекта беше невероятен, това е единствения прдукт, който е успявал да даде наистина голяма плътност на косата ми и да я запази, разбира се, до следващото миене, но все пак... :D явно наистина има такива продукти, но си е чиста случайност да ги нацелиш! :)
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Използвали ли сте Наноген за уплътняване на косата?

Мнениеот penny » 19 Ное 2015, 16:56

Е, някой опита ли го, аз също съм доста скептично настроена към подобен род продукти, но някои казват, че виждат ефект :roll:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron