В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот zagrijena » 04 Фев 2016, 14:33

Mon_ton написа:
fairy написа:Ако прекалява със секси чупките, на мен лично ми става смешно. Наблюдавала съм, че и мъжете ги взимат на подбив :???:

зависи какви са мъжете насреща има много, които обичат да им маниерничат насреща и се подлудяват от кеф да угаждат на такава жена


Е-е-е, много несериозно звучи! Запърха някоя с миглите и готово. Има ли такива мъже, които се лъжат още по това?
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Snejna » 04 Фев 2016, 16:10

Има има, особено около 40те, когато ги хване втория пубертет и им трябва само някоя 25 годишна да им завърти коса до тях и са готови - влюбени. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот klara » 05 Фев 2016, 16:19

Snejna написа:Има има, особено около 40те, когато ги хване втория пубертет и им трябва само някоя 25 годишна да им завърти коса до тях и са готови - влюбени. :mrgreen:


Първи, втори, трети пубертет - винаги действа :grin: !
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот asdddwww » 05 Фев 2016, 16:35

Еееееее, брао брао на мъжете пурбертета ше гледат. :mrgreen: па жените през ден са у цикъл в пмс или след цикъл и то кво остава.. кой после е отблъскващия и завеяния.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот irka » 08 Фев 2016, 15:29

asdddwww написа:Еееееее, брао брао на мъжете пурбертета ше гледат. :mrgreen: па жените през ден са у цикъл в пмс или след цикъл и то кво остава.. кой после е отблъскващия и завеяния.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Не знам някоя жена да иска да привлича точно когато е в менструация :grin:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Alex_mor » 09 Юни 2016, 12:10

irka написа:
asdddwww написа:Еееееее, брао брао на мъжете пурбертета ше гледат. :mrgreen: па жените през ден са у цикъл в пмс или след цикъл и то кво остава.. кой после е отблъскващия и завеяния.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Не знам някоя жена да иска да привлича точно когато е в менструация :grin:

Има има, доста блъдимери жени има. :lol: :lol: А и мъже, които си падат по това има.. :)
Мен ме отблъскват когато са прекалили с терапиите си или когато се съберат много на едно място да си говорят за различни процедури.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот PasDeDeux » 09 Юни 2016, 12:32

Когато една жена се прави на това, което не е, мисля, че тогава много бързо омръзва на мъжа и е по-вероятно да й бие шута. А и бързо се разбира кога има нещо гнило.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот asdddwww » 09 Юни 2016, 14:46

PasDeDeux написа:Когато една жена се прави на това, което не е, мисля, че тогава много бързо омръзва на мъжа и е по-вероятно да й бие шута. А и бързо се разбира кога има нещо гнило.

Ае, колко бързо да се разбира... някои така сдобре се прикриват, толковадобре си играят играта, а ние сме като шарани... :mrgreen:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Lisica » 09 Юни 2016, 16:42

Alex_mor написа:
irka написа:
asdddwww написа:Еееееее, брао брао на мъжете пурбертета ше гледат. :mrgreen: па жените през ден са у цикъл в пмс или след цикъл и то кво остава.. кой после е отблъскващия и завеяния.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Не знам някоя жена да иска да привлича точно когато е в менструация :grin:

Има има, доста блъдимери жени има. :lol: :lol: А и мъже, които си падат по това има.. :)
Мен ме отблъскват когато са прекалили с терапиите си или когато се съберат много на едно място да си говорят за различни процедури.

бях на едно събиране, където през цялото време си говореха жените за това, беше доста кофти, мъжете ги избягваха, а имаше доста добри попадения. Бяхме в един бар, накрая се откъснах от тях, беше ужаасно. :) Само аз намазах със свалка. :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот pravilno » 09 Юни 2016, 17:08

Може да са искали вечер без мъже и нарочно да са говорили само на женски теми :lol: . Пък мъжете какво са слухтували? Какво очакват от една компания само от жени? Някой път жените не се стремят задължително да се харесат на мъжете.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта