В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Jully » 12 Юли 2016, 16:47

pravilno написа:Може да са искали вечер без мъже и нарочно да са говорили само на женски теми :lol: . Пък мъжете какво са слухтували? Какво очакват от една компания само от жени? Някой път жените не се стремят задължително да се харесат на мъжете.

Колко наивно си мислиш, че всичко е свързано само с женската същност и времето им без мъже, а ако не е било такова време?!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот red_eyes » 13 Юли 2016, 09:52

Мен определено ме дразнят жените, които като квачки се събират и почват да говорят за бебета, пюрета, памперси и всички подробности. Не знам как се чувстват мъжете покрай такива, но предполагам, че гледат да са по-надалеч даже и собствените им мъже :mrgreen: . Толкова ли няма други теми за разговор? Че си майка не означава, че не съществува нищо друго на този свят.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Krum » 13 Юли 2016, 12:43

red_eyes написа:Мен определено ме дразнят жените, които като квачки се събират и почват да говорят за бебета, пюрета, памперси и всички подробности. Не знам как се чувстват мъжете покрай такива, но предполагам, че гледат да са по-надалеч даже и собствените им мъже :mrgreen: . Толкова ли няма други теми за разговор? Че си майка не означава, че не съществува нищо друго на този свят.

И аз много ги мразя! Отвратителни са, това че по цял ден се занимват с децата си не означава, че не могат да си говорят за политика, за животни, за хобита, за различни развлечения, ресторанти и дискотеки!
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Andrey » 13 Юли 2016, 14:54

На мен това не ми пречи, намирам го за него нормално, когато дните им са такива. Дразнят ме някакви дето се правят на голяма работа, надуват се и изглеждат като "царици" а са някакви гротестки.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Krum » 04 Май 2017, 11:31

Решат ли да си направят перманентен грим и вече официално стават отбслъскващи за мен и то възможно най-бързо... това вече ми е странно... :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот silver933 » 05 Май 2017, 15:17

Когато сложата големите вежди от перманентен грим е тогава стават отбслъскващи, или прекаляват с татуировките и откритите бюстове.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Lisica » 09 Юни 2017, 12:33

Най-странното е, че въпреки че за много от нас са отблъскващи, все пак се намират мъже, които да ги обгрижват, а още по-странно е, че тези мъже обикновено са с големи възможности, но за тях явно е важно, жената да е силиконова принцеса, с големи гърди и големи устни.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Alex_mor » 05 Юли 2017, 10:20

Когато прекаляват с преиграването стават отегчителни. Като се появят на първа среща намазани като за дискотека с къса рокля приличащи сякаш са тръгнали да се продават, кикотят се шумно и прекаляват с жестовете.. направо изтръпвам само като го пиша. Ние харесваме готини и красиви естествени момичета.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Юли 2017, 13:47

На мен също не ми харесва когато жените прекаляват с жестовете си, шумни са, хилят се много и се прекалено показни и леки. Една жена трябва да е интересна, това им харесва на мъжете. Не да си играе на недостъпна, а наистина дабъде стилна. Не е трудно за поситгане.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Jolene » 26 Яну 2018, 11:09

Повечето мъже на харесват твърде направени момичета, които не изглеждат естествено. Едно е да си красива, но мъжете харесват естествената визия, многото грим, екстеншъни и добавки по косата и лицето не се харесват на никой мъж. Изключвам разбира се онея, които си купуват жени, които да бъдат като куклички. :wink:
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта