В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Яну 2018, 15:21

Знам ли! Много познати жени имам, от които ми се повдига, но пък мъжете тичат подир екстеншъните им! Явн са слепи, някой мъж трябва да каже , може ли жена да не му хареса!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Maks » 02 Мар 2018, 15:08

Ами кво да ви кажа, повечето наистина са си натруфени, но за един път стават. Ако си хванеш мацка за по-сериозна връзка, естествено, че не искам да излизам с една, а вкъщи да се разкарва друга :wink: Все пак трябва да се поддържа!!!
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55


Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Maks » 12 Мар 2018, 17:33

Тия като ги видя бой, бой, бой... Немя място за такива, въобще да не ми се мяркат...
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Малката Сладката » 13 Мар 2018, 14:02

Границата е толкова тънка, че нямам думи. Аз съм фенка на естествения външен вид и не обичам много да се мацам. А като видя някоя госпойца, китосана с 3 слоя фондьотен и 5 вида руж, с изписани вежди, като на Гайтанвеждьо воевода, да пърха с изкуствениет си мигли като пеперуда и да не може да се усмихне от ботокса в устните си... е тогава просто едвам се сдържам да не й кажа две приказки на улицата. Ама като си знам устата, само ще я сдухам, ще й докарам някоя депресия и после ще се окаже, че съм направила лошо на някой психолог, дето ще трябва да й слуша глупсотите по 2 пъти седмично. Ко да ви кажа. Що не си ходите како майка ви е родила?? То хубавото си е хубаво и с чувал на главата... що се отнася до грозното... както казва радой ралин - "Гъза си с рози окичи, насраното да не личи". Свинче със звънче.
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот vanusha » 13 Мар 2018, 20:16

Мъжете харесват жената до тях да е поддържана, красива, гримирана, с изкуствени мигли, всичко, което описа отгоре Малкат аСладката като нещо грозно. Всъщност, ако се вгледате, ще видите, че точно тези момичета са най-най-вървежни.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Maks » 22 Мар 2018, 18:24

Мъжете обичат жената да е съгласна по всяко време :grin: Трябва да е яка, поддържана и чистоплътна! Другото е пълнеж за свободното време :mrgreen:
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта