Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Мнениеот Pipilota » 06 Яну 2015, 09:52

Жените по-трудно може да ги приемем със занижената хигиена, може би защото мъжете ги виждаме в професии, в които често са омазани, докато жената винаги трябва да изглежда добре. Но това в никакъв случай не означава, че подкрепям някой да не си мие ръцете, или да се къпе веднъж на 2 седмици. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Мнениеот Slavena » 09 Яну 2015, 13:16

Напоследък виждам все повече хора, които сякаш се къпят редовно, но от друга страна ядат с мръсни ръце. :roll:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Мнениеот Krum » 09 Фев 2015, 16:17

Мисля, че като днес всеки понеделник е чудесен ден за да кажем, че всички сме на ТИ с хигиената, дори повече :))) Всички са чисти и свежи! Ще говорим пак в четвъртък! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Мнениеот Malina » 10 Фев 2015, 17:18

Е напоследък, особено младите се къпят по-често, възрастните не са така, но водата е скъпа,а те пестят от всичко :(
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Мнениеот Локумът » 11 Фев 2015, 10:23

Важно е да се къпем всеки ден, добре де, и да не е всеки ден поне през ден мисля, че всички ще сме доволни и щастливи, но сегашната практика на много да се къпят само от неделя на неделя, че и прескачат далеч не е добра.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Мнениеот Rali_hr » 11 Фев 2015, 17:54

Да, днес е сряда, забелязвам, че хората се къпят в неделя и сряда! Имаме напредък :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Фев 2015, 16:56

мисля, че изобщо не сме в добри отношения с хигиената, образяват дори много деца не са научени да се мият и да се къпят редовно!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Мнениеот Lisica » 20 Апр 2015, 12:02

Е, до някаква степен, особено младите повече се къпем от възрастните. Много често все още се случва хора, които робуват на мнението, че трябва да се къпем от неделя на неделя, а ако си по-голям чистник - и в сряда. :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Мнениеот Локумът » 11 Ное 2015, 13:19

Lisica написа:Е, до някаква степен, особено младите повече се къпем от възрастните. Много често все още се случва хора, които робуват на мнението, че трябва да се къпем от неделя на неделя, а ако си по-голям чистник - и в сряда. :lol:

Никак не ми звучи зле, даже ми се вижда често.Само при смяната на сезоните го намирам за предостатъчно. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мислите, че българите сме на ТИ с хигиената?

Мнениеот Bambaa » 11 Ное 2015, 15:41

Локумът написа:
Lisica написа:Е, до някаква степен, особено младите повече се къпем от възрастните. Много често все още се случва хора, които робуват на мнението, че трябва да се къпем от неделя на неделя, а ако си по-голям чистник - и в сряда. :lol:

Никак не ми звучи зле, даже ми се вижда често.Само при смяната на сезоните го намирам за предостатъчно. :lol:

Аз не разбирам това, да ви призная, при положение, че не ти се налага да ходиш на обществена баня, а имаш такава вкъщи... какъв ти е проблемът да се изкъпеш, когато усетиш нужда... дори и да не е всеки ден :poke:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта