Най-странните факти за вагината, които сте чували?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Най-странните факти за вагината, които сте чували?

Мнениеот Lyomi » 08 Авг 2014, 12:48

Четох не помня във вестник или списание няколко стряскащо странни факта за вагината, които предполагам никъде не сте и чували :roll:

Един от тях беше, че е напълно възможно вагината да не хареса бъдещите му деца :shock: в резултат, на което се получава нещо като алергична реакция - подуване отвътре и парене отвън :shock: дори не искам да си представям какво би се усещало през това време :|

В статията се казваше нещо и за приликата на вагините с акулите, това ми звучи още по-странно, като от филма "Зъби", е май имам късмет, тъй като не съм го гледала, но тук ще ви оставя да продължите вие с най-странните факти за вагината, които сте чували.. :?

Ето ви и още нещо шокиращо - за разкош: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image-1.png
Image-1.png (233.9 KiB) Прегледано 4753 пъти
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Най-странните факти за вагината, които сте чували?

Мнениеот YoLindi » 08 Авг 2014, 12:53

Феноменални девойки, ако някой ден реша да се омъжа, зная каква ще бъде роклята ми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: а както казваш ти и за разкош може да си я купя :mrgreen:
а относно филма "Зъби", да, вагината хапе /като се има предвид, особено онази жена в рекордите на Гинес за най-силни мускули - там долу (брррр) :mrgreen: /, но има и друго една вагина, наистина може да ти се озъби :mrgreen: реално могат да се появят едни кисти, които "по желание" излизат навсякъде, включително и на вагината (брр) (брр) :mrgreen:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Най-странните факти за вагината, които сте чували?

Мнениеот M.Tasheva » 11 Авг 2014, 11:15

абр момичета, плашите ме, аз нищо не съм чувала, но до колкото виждам, направо не ми трябва и да знам!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Най-странните факти за вагината, които сте чували?

Мнениеот kamelia_ivanov » 12 Авг 2014, 03:01

Наистина странни !
kamelia_ivanov
 
Мнения: 15
Регистриран на: 08 Авг 2014, 04:41

Re: Най-странните факти за вагината, които сте чували?

Мнениеот Kaya » 21 Ное 2014, 16:37

Сякаш не съм се събирала на раздумка с приятелки за странни вагинални поверия :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Най-странните факти за вагината, които сте чували?

Мнениеот belleville » 21 Ное 2014, 16:50

Ама точно това му е хубавото на Дамския клуб, тука във форума, иначе съм чувала за противозачатъчни таблетки, който могат да се приемат и вагинално хахах. Светът е странен, а със сигурност тези хапчета са изобретени от мъже, :twisted: които смятат, че може да се поглъща всичко от всеки отвор на женското тяло! :evil:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Най-странните факти за вагината, които сте чували?

Мнениеот Kaya » 21 Ное 2014, 16:53

А,да това и аз съм го чувала, много странно наистина, абсурдна работа няма какво да си говорим...
аз съм чувала,че едва ли не е безкрайна там, всичко може да се събере :))) то това не може да се нарече факт де.. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron