Кои са любимите ви летни коктейли?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Кои са любимите ви летни коктейли?

Мнениеот YoLindi » 11 Авг 2014, 16:58

Много обичаме през лятото с приятелки след работа да се събираме в някоя от нас или да пием коктейли в заведения.

Прекрасно, релаксиращо, зарежда те, изливаш недоволството и след това всичко е наред!
Така де, обаче имам проблем, когато се събираме в някоя от нас много трудно уцелваме пропорциите на коктейлите и често става боламач :( затова и исках да ми кажете кои са любимите ви летни коктейли, защото предполагам в тях фигурират - Маргарита, Мохито, Космополитън... и т.н. също и на нас са ни любими и ако ни кажете пропорциите за коктейлите ще сме страшно доволни!
mojito.jpg
mojito.jpg (22.49 KiB) Прегледано 456 пъти

Междувременно ако ни споделите пропорции и за други летни коктейли - не се сърдим! :P
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Кои са любимите ви летни коктейли?

Мнениеот Lyomi » 11 Авг 2014, 17:02

Суупер, нямам търпение някой да каже рецептите, никога не съм знаела, но много обичам коктейли, любим ми е Мохито ;)
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Кои са любимите ви летни коктейли?

Мнениеот PasDeDeux » 12 Авг 2014, 10:27

Много обичам Маргарита и си го приготвям вкъщи, като отмервам с шотчета, които са около 30мл. слагам едно шотче водка, едно сок от лайм и половин портокалов ликьор и готово, общо взето това можеш да си го направиш с каквато мерилка искаш, стига да запазиш пропорцията ;)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Кои са любимите ви летни коктейли?

Мнениеот Ая123 » 31 Яну 2019, 15:50

Категорично фаворит ми е Мохито :heartbeating:
Ая123
 
Мнения: 111
Регистриран на: 17 Дек 2018, 11:52


Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта