Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Защо диетите правят хората нещастни?

05 Яну 2015, 10:28

Самата дума диета вече води до депресия. :lol: :lol: :lol: Човек трябва с усмивка и позитивно мислене да сваля килограми :)

Re: Защо диетите правят хората нещастни?

05 Яну 2015, 18:19

Не може да си гладен и щастлив, затова си нещастен. Особено и като огладнееш и знаеш, че не може и да ядеш като хората, няма пълно щастие. ;)

Re: Защо диетите правят хората нещастни?

06 Яну 2015, 17:36

Те са казали по-нагоре, диетата е стресираща, щом си на диета нещо не ти е наред. :)

Re: Защо диетите правят хората нещастни?

15 Яну 2015, 17:04

Че кой би бил щастлив и гладен, затова не трябва да се чувстваме на диета, а просто да имаме цел с усмивка ;)

Re: Защо диетите правят хората нещастни?

20 Яну 2015, 13:48

Сега па съм ан диета и съм гладна и нещастна, сигурно защото съм гладна и не мога да ям от любимите ми неща! Как да съм щастлива? А кантара не отчита нищо от нещастието ми :(

Re: Защо диетите правят хората нещастни?

20 Яну 2015, 23:13

НЕ винаги е така, сега съм на диета и съм щастлива, защото виждам резултата постоянно и всеки ден се отбелязва макар и с малко - някакъв минус! :)

Re: Защо диетите правят хората нещастни?

10 Юли 2015, 15:40

Колко трябва да си загубен, че да си гладен и нещастен и в същото време да си щастлив, няма как да се получи, жена ако е на диета срещу себе си виждам чудовище направо. :lol:

Re: Защо диетите правят хората нещастни?

10 Юли 2015, 16:21

Alex_mor написа:Колко трябва да си загубен, че да си гладен и нещастен и в същото време да си щастлив, няма как да се получи, жена ако е на диета срещу себе си виждам чудовище направо. :lol:

Е, мазохизмът при жените е на едно висше ниво, така че малко трудно мъж да го разбере, а и много зависи от жената :idea:

Re: Защо диетите правят хората нещастни?

10 Юли 2015, 16:57

Bambaa написа:
Alex_mor написа:Колко трябва да си загубен, че да си гладен и нещастен и в същото време да си щастлив, няма как да се получи, жена ако е на диета срещу себе си виждам чудовище направо. :lol:

Е, мазохизмът при жените е на едно висше ниво, така че малко трудно мъж да го разбере, а и много зависи от жената :idea:

Е, хайде повечето сме нещастни но като видим добрите резултати и подскачаме от радост. :mrgreen:

Re: Защо диетите правят хората нещастни?

13 Юли 2015, 10:41

Както казах и по-горе, настроението и нагласата са водещи. :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5