Как мога да оползотворя старите дънки?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Как мога да оползотворя старите дънки?

Мнениеот Kremiliya » 05 Авг 2015, 12:30

Anka написа:Гледах много готини идеи да се направят на чанти, добре ама все си е парцаливо и износено. Има хора, които плета от тях такива.. не знам как се наричат и се слагат в тях саксии да висят от тавана.

И на мен не ми харесват, дънките така се деформират с носенето, освен ако не са обличани 10 пъти и да са наречени вече за стари не виждам с едни използвани дънки как може да се направи хубава чанта.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как мога да оползотворя старите дънки?

Мнениеот magda » 05 Авг 2015, 12:39

Kremiliya написа:
Anka написа:Гледах много готини идеи да се направят на чанти, добре ама все си е парцаливо и износено. Има хора, които плета от тях такива.. не знам как се наричат и се слагат в тях саксии да висят от тавана.

И на мен не ми харесват, дънките така се деформират с носенето, освен ако не са обличани 10 пъти и да са наречени вече за стари не виждам с едни използвани дънки как може да се направи хубава чанта.

Най-малко цвета се съсипва, ако не нещо друго, така че и аз отказвам да си изобретявам подобни неща от дънки, просто е безсмислено, тъй като за 15-20-30 лева можеш да си вземеш такава чанта :idea:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Как мога да оползотворя старите дънки?

Мнениеот mix_twix » 03 Сеп 2015, 16:30

Ти пък, къде ще тиостане удоволствието от това сама да си направиш чантата бе момичеейй!
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как мога да оползотворя старите дънки?

Мнениеот Snejna » 04 Сеп 2015, 11:13

Anka написа:Гледах много готини идеи да се направят на чанти, добре ама все си е парцаливо и износено. Има хора, които плета от тях такива.. не знам как се наричат и се слагат в тях саксии да висят от тавана.

Има з акакво да се използват това е истината, но просто не е чак толкова готино. :))
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как мога да оползотворя старите дънки?

Мнениеот Alexandrina » 04 Сеп 2015, 13:59

на къси панталонки най-добре. иначе нещо можеж да си зашиеш мъниста и да стане като декоративни каренца. :)
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Как мога да оползотворя старите дънки?

Мнениеот kauda » 04 Сеп 2015, 14:13

Лошото на дънките е, че и за парцали не стават. :lol:
Аз предпочитам да ги изхвърля, а и тези модерни къси панталонни не са за всяка, така че моля ви не се подлъгвайте.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как мога да оползотворя старите дънки?

Мнениеот kalinka-kuku » 04 Сеп 2015, 14:39

В наши дни няма стари дънки, в момента колко по-скъсани и по-оръбани са едни дънки, толкова по-скъпи и модерни изглеждат, така че спокойно може да си носите дънките докато останат само на шевове! :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как мога да оползотворя старите дънки?

Мнениеот iwoni » 11 Фев 2016, 17:50

marsu написа:В наши дни няма стари дънки, в момента колко по-скъсани и по-оръбани са едни дънки, толкова по-скъпи и модерни изглеждат, така че спокойно може да си носите дънките докато останат само на шевове! :mrgreen:


Стига да ни стават още! :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Как мога да оползотворя старите дънки?

Мнениеот Tinki » 29 Фев 2016, 14:27

Една приятелка носеше все едни много арт чанти. Един път я попитах и се оказа, че са домашно производсво от стари дънки :lol: Реже крачолите и от горната част, със задните джобове, си правеше някакви импровизации. Но и се получаваха, де.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как мога да оползотворя старите дънки?

Мнениеот Mon_ton » 02 Мар 2016, 12:22

Tinki написа:Една приятелка носеше все едни много арт чанти. Един път я попитах и се оказа, че са домашно производсво от стари дънки :lol: Реже крачолите и от горната част, със задните джобове, си правеше някакви импровизации. Но и се получаваха, де.
Обаче не всеки път са добре, трябва доста старание, за да станат готини, за съм виждала такива бяха ужасни, просто изрязано, никакви колани и ефекти, много грозно стоеше.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта