Колко от вас ще се възползват от безплатните прегледи за различни видове рак!

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Re: Колко от вас ще се възползват от безплатните прегледи за различни видове рак!

Мнениеот mamina » 25 Май 2016, 11:12

Не съм с особено добро мнение за тези прегледи, организирани от работодателите. Мисля, че ги претупват и не ги правят както трябва. Но добре, че и ги има, току-виж открили нещо и ти обърнали внимание към някакъв проблем. Както хората сега не си правят профилактични прегледи, и това върши работа. Прави ми впечатление, че доста зачестиха с организирането на безплатни кампании за прегледи, независимо за какво. Мога да си го обясня единствено с целта да накарат хората да си правят профилактика, да ги образоват по някакъв начин.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Колко от вас ще се възползват от безплатните прегледи за различни видове рак!

Мнениеот Anka » 12 Авг 2016, 14:32

Аз пък бих била с добро мнение, все пак е нещо, което може и да не ти се намери иначе. А колкото до претупването, те са рутинни и ако има проблем се дава препоръка за обстоен преглед.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Колко от вас ще се възползват от безплатните прегледи за различни видове рак!

Мнениеот vanusha » 16 Окт 2017, 12:45

Много често тези прегледи са само обявени, а не се състоят. Случвало се е да има обявени някакви прегледи, а в болницата като се обадиш те изобщо да не знаят, че ще се провеждат такива. ..
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Предишна

Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта