Бихте ли си взели птичка Лори за домашен любимец?

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Бихте ли си взели птичка Лори за домашен любимец?

Мнениеот exotic » 15 Авг 2014, 13:47

Двоумя се, понеже адски много харесвам птичките Лори, но за съжаление не зная дали ще мога да я отглеждам подобаващо.
За тези от вас, които не се сещат как изглежда пускам снимка на едно красиво Лори
black-capped-lorylorius_lory_-_bird_park_-bic1exlf.jpg
black-capped-lorylorius_lory_-_bird_park_-bic1exlf.jpg (40.23 KiB) Прегледано 457 пъти

Най-много на птичките Лори харесвам това, че ще имаме непрекъсната комуникация с нея

Но това, което ме тревожи по-силно е, че през зимата, докато съм на работа през деня, не зная как да поддържам възможно най-добри градуси за Лори и си мисля, че ще работя основно за нейното здраве и да й е топло цял ден :mrgreen: :mrgreen:
Другото е, че не знам каква храна е подходяща за тях и дали ще мога лесно да я откривам :?
Бихте ли си взели птичка Лори и бихте ли ми помогнали в избора - да взема ли такъв домашен любимец или не?
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Бихте ли си взели птичка Лори за домашен любимец?

Мнениеот mimeto90 » 15 Авг 2014, 13:51

знам, че Лоритата са като кучетата при птиците, имат здрав клюн и дъвчат каквото им попадне, не бих си взела по тази причина!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Бихте ли си взели птичка Лори за домашен любимец?

Мнениеот ramimni » 25 Авг 2014, 14:27

Мисля, че е много тъжно тези животинки да бъдат откъсвани от естествената им среда, просто не е честно, не бих си взела :|
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18


Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта