Кои смятате са най-добре облечените наши и чужди знаменитости, според вас?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Кои смятате са най-добре облечените наши и чужди знаменитости, според вас?

Мнениеот franky » 19 Авг 2014, 13:37

Падам си по звездния блясък, който разхвърлят около себе си чуждите знаменитости, обичам да чета и списания на тази тематика, съответно и класации.

Последната класация, което ми направи впечатление беше за най-добре облечени знаменитости, разбира се, че не става дума за нашите, но затова искам да се допитам до вас. Вие кои наши знаменитости смятате, че са най-добре облечени?
moden-duel.jpg
moden-duel.jpg (34.25 KiB) Прегледано 638 пъти
Например Николета Лозанова в тоалет от Долче и Габана?
На мен ми е доста трудно да преценя родните знаменитости, но пък съм доволна от класацията за чуждите, в които влизат Кейт Мидълтън, Лупита Нийонго, Фарел Уилямс и още, които не запомних, казано честно :oops:
20140818183923Lupita-Nyongo.jpg
20140818183923Lupita-Nyongo.jpg (12.82 KiB) Прегледано 638 пъти
или Лупита Нийонго
Вие как бихте класирали нашите и чужди знаменитости?
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Кои смятате са най-добре облечените наши и чужди знаменитости, според вас?

Мнениеот Ginger » 19 Авг 2014, 13:42

Чак класация да правя, няма да успея, но определено отричам нашите "звезди" и да, бих избрала Лупита, не само заради начина, по който изглежда, но и заради това, с което се занимава!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Кои смятате са най-добре облечените наши и чужди знаменитости, според вас?

Мнениеот уморена » 22 Май 2017, 14:25

Не мога да кажа, дали има някои, които ми харесват, когаот ми хареса някоя как се е облякла, то на друго звездно събитие се появи в неадекватен тоалет. Всички, които подчертават ствоята женственост добре, без да е излишно пошло за мен са добре облечени.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Кои смятате са най-добре облечените наши и чужди знаменитости, според вас?

Мнениеот qwerryyy » 01 Авг 2017, 11:30

Не мога да кажа коя ми харесва най-много, Всяка, която е оболечена добре и без да бъде в много изискана рокля в ежедневеието си ми харесва. :)По дънки и тениска са ми любими, без високи токчета и превъзнасяне.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Кои смятате са най-добре облечените наши и чужди знаменитости, според вас?

Мнениеот Elica » 01 Авг 2017, 15:26

Не мога да определя, повечето се обличат добре. И аз харесвам тези, които се носят стилно и не се превъзнасят излишно.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кои смятате са най-добре облечените наши и чужди знаменитости, според вас?

Мнениеот Anka » 02 Авг 2017, 11:06

Мога да кажа само тези, които не ми харесват от нашенските, като Гери Никол, младо момиче, коет на нищо не прилича.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кои смятате са най-добре облечените наши и чужди знаменитости, според вас?

Мнениеот m0n4eto » 18 Авг 2017, 10:59

мда.. според мен главното е човек да се съобразява с тялото си и възрастта си. еми тъпо е някоя много пълна дама да нахлузи къс пътник и къси панталонки. Ако иска да облича такива дрехи, по-добре да се погрижи за тялото си и тогава да го прави. има диети, спорт, липосукции - вариантите са много, желанието е важно. Или другото, което е тинейджърки с изкуствени коси, мигли и облекло като големи жени. и това хич не е ок. :???:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Кои смятате са най-добре облечените наши и чужди знаменитости, според вас?

Мнениеот Pipilota » 21 Авг 2017, 10:26

m0n4eto написа:мда.. според мен главното е човек да се съобразява с тялото си и възрастта си. еми тъпо е някоя много пълна дама да нахлузи къс пътник и къси панталонки. Ако иска да облича такива дрехи, по-добре да се погрижи за тялото си и тогава да го прави. има диети, спорт, липосукции - вариантите са много, желанието е важно. Или другото, което е тинейджърки с изкуствени коси, мигли и облекло като големи жени. и това хич не е ок. :???:

Монче, така е, особено второто, с първото, което си казала вече съмс е примирила. Но млади момичета се обличат като жени на по 40-50 години. Защо го правят? Може да изглеждат толкова добре и толкова свежо. Често ми прави впечатление, че младите залитат по такива крайности и се обличат като доста по-възрастни, а много жени на средна възраст запазват много добър младежки стил и то без да изглеждат смешно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта