Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот kauda » 22 Авг 2018, 17:43

Frac написа:Аз пък гледах клипче, където мъже са си татуирали главите на местата, където нямат коса или цялата. Изглеждаха много естествено и всички останаха доволни. Татуистът боравеше много прецизно и всъщност главите им изглеждаха сякаш са обръснати с леко наболи връхчета. За някои може би е вариант, но не мога да си представя каква болка е...

И аз съм го гледала, като микроблейдинг :lol: :lol: :lol:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот ivan.stoqnov » 22 Авг 2018, 18:05

Абе микроблейдинг, но си е нещо ново и хората, ако могат да се възползват и у нас ще бъде много добре. Че тоя косопад много ни мори нас мъжете, но на моята жена 1 приятелка ѝ опада костата по време на бременността и после не се възстанови, което си е голяма драма за една жена.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот qwerryyy » 23 Авг 2018, 09:51

Определено при жена проблемът е много по-сериозен, има и млади момичета със сериозен косопад, което е много неприятно! :-| Трябва да се проведе своевременно лечение, но то често е свързано и с хормони и с умиране на фоликули, които така ин емогат да се възстановят дори и след лечението.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron