Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот Mr.Eko » 20 Авг 2014, 10:46

Здравейте! Косопадът при мен започна преди доста години, но бавно и сигурно върши своята мисия да ме остави напълно без коса.
visu_article_chute_cheveux.jpg
visu_article_chute_cheveux.jpg (34.68 KiB) Прегледано 4488 пъти
Да кажем, че съм на този стадий - разширяване и уголемяване на челото и разреждане на косата в останалата част...
Като цяло това не ми пречи, понеже съм свикал с идеята, че след още няколко години ще се наложи да бръсна главата си, за да не изглеждам без време като чичо, но ако пък са измислили лечение на косопада, с удоволствие бих опитал!

Научих, че лекарството се използва за лечение на заболявания на костния мозък, но явно добре повлиява и косопадът! Можете ли да потвърдите това, истина ли е, че косопадът е вече лечим?!
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот mimeto90 » 20 Авг 2014, 10:49

Спомням си по телевизията рекламираха някакво чудо, препарат против косопад с не знам си какви екстракти, които не само спират косопадът, но и ти връщат косата на главата. Това ми е направило впечатление, други продукти, специално за мъже не съм виждала, но не знам колко е надеждно и това :?
А това лекарство не се знае, дали като ти върне косата на главата, няма да ти даде някой нежелан бонус :|
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот ramimni » 26 Авг 2014, 10:16

Мисля, че става въпрос за някакво лекарство, което в момента се разработва и все още не е на пазара, но според мен скоро би станало факт! ;)
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот Pipilota » 02 Дек 2014, 11:18

То да е само при мъжете бива, ами и много жени вече страдат от косопад! Дано скоро да се намери ефективно лекарство :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот Malina » 16 Мар 2015, 15:07

Не мисля, че има начин за спасение от косопада, все пак това е генетично заложено и не вярвам да има начин за "лечение" :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот silver933 » 16 Мар 2015, 17:04

Не вярвам скоро да стане масово лечението на косопада, да не каже, че изобщо не вярвам, че има такова де.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот luchia@marco » 26 Май 2015, 15:55

Malina написа:Не мисля, че има начин за спасение от косопада, все пак това е генетично заложено и не вярвам да има начин за "лечение" :)

Правилно, няма, освен ако не се потиснат гените, което не е невъзможни, да кажем, че е по-скоро скъпо удоволствие!
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Май 2015, 10:22

Добре, че сега са модерни мъжете със съвсем малко коса, та поне плешивостта не си личи. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот maminka » 17 Юни 2015, 16:53

rabotnata pchela написа:Добре, че сега са модерни мъжете със съвсем малко коса, та поне плешивостта не си личи. :)

Наистина, така е, но и с обръснати глави са секси мъжете, зависи все пак, но повечето, които съм виждала... готино е да се поддържаш и поне виждаш, че по този начин държи на себе си :idea:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Истина ли е, че косопадът при мъжете е вече лечим?

Мнениеот Pipilota » 27 Юни 2015, 10:09

Те че са хубави мъжете с къса подстрижка 0 номер е така, но това не означава, че не им вреди на самочувствието липсата на коса. Дори да се подстригва късо е друго да има коса въпросния мъж, тъй че ако може да се излекува няма да е лошо! :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта