Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот Kaya » 24 Юни 2015, 09:30

Май наистина има някакви ателиета, които предлагат разширяване на обувките, но не знам как го правят..
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот niya_mazova » 24 Юни 2015, 10:52

Някой има ли представа как става това с метода на замразяването, освен да ги оставиш във фризера, след това какво се правят? :roll:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот iwoni » 13 Май 2016, 15:18

niya_mazova написа:Някой има ли представа как става това с метода на замразяването, освен да ги оставиш във фризера, след това какво се правят? :roll:


Престояват ден-два и после ги изваждаш, но това не е ли против миризливи обувки? :lol: Аз гледам да ги разтъпча малко вкъщи, ако новите ми обувки много ме стягат. Обувам по-дебели чорапи и се разхождам :lol: . Казвали са ми и че намазването със спирт отвътре върши работа.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот Kaya » 13 Юни 2016, 13:29

Обувате ги и излизате в дъжда, трябва да останат на краката ви докато изсъхнат, най-сигурния начин да се разпънат. Затова когато ни се намокрят зимните обувки в снега, после са ни широки. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот penelopa » 13 Юни 2016, 17:14

Зависи от материалите, от които са направени. Някои направо няма да приличат на обувки, ако газиш с тях в дъжда.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Юни 2016, 21:14

penelopa написа:Зависи от материалите, от които са направени. Някои направо няма да приличат на обувки, ако газиш с тях в дъжда.

Е кожа, велур ще стане. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот balsam » 14 Юни 2016, 10:02

Веднъж бях обула обувки от естествена кожа и като плисна един дъжд, все едно ходех боса в локвите. Обувките се сгърчиха и като изсъхнаха едни твърди станаха, ужас. После ги обух още един, два пъти, но не бяха същите.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот Rali_hr » 14 Юни 2016, 10:27

balsam написа:Веднъж бях обула обувки от естествена кожа и като плисна един дъжд, все едно ходех боса в локвите. Обувките се сгърчиха и като изсъхнаха едни твърди станаха, ужас. После ги обух още един, два пъти, но не бяха същите.

Много странно, все пак се предполага, че ако те завали някой дъжд на улицата нямаш начин да се телепортираш. :) Аз също свода ги разтягам, защото разбрах, че спирта всъщност после свива.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот zheleva212 » 16 Юни 2016, 16:34

А спирта уж помагаше при тесни обувки! Аз избягвам да си купувам тесни обувки, усетя ли, че още с първото обуване краката ми са като менгеме, колкото и да ги харесвам, не ги купувам.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот S_Milenska » 17 Юни 2016, 16:20

zheleva212 написа:А спирта уж помагаше при тесни обувки! Аз избягвам да си купувам тесни обувки, усетя ли, че още с първото обуване краката ми са като менгеме, колкото и да ги харесвам, не ги купувам.

Да и аз вече избирам по-широки обувки, които да са ми удобни още при обуването, не понасям да ми убиват или да ми правят мазоли.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта