Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот Касандра » 05 Юни 2018, 17:15

И аз имам такъв проблем, но наскоро разбрах как може да разширя обувките. Значи, пълниш две ЗДРАВИ торбички с вода. Завързваш ги и ги слагаш в обувките. Оставяш във фризера за една нощ и на сутринта може да бягаш с тях.
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот Jully » 11 Юни 2018, 11:47

Трика с леда е много известен и наистина доста интересен, но пък труден за правене. Не е лесно да си намериш място в хладилника за обувките си. :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот Буба Мара » 11 Юни 2018, 17:00

Аз такива неудобни и тесни предлагам направо в кофата или за подарък на някой дето няма да са му така неудобни. Моите крака пострадаха необратимо заради подобни обувки, които от мерак да ги нося, нови и хубави.. и после както се казва в онази поговорка: "Късно е чадо, мандалото лопна" :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот Rali_hr » 12 Юни 2018, 09:55

Буба Мара написа:Аз такива неудобни и тесни предлагам направо в кофата или за подарък на някой дето няма да са му така неудобни. Моите крака пострадаха необратимо заради подобни обувки, които от мерак да ги нося, нови и хубави.. и после както се казва в онази поговорка: "Късно е чадо, мандалото лопна" :+1:

какви бяха последствията от такива обувки? Мен най-вече ме притеснява да не се деформират краката и стойката, но дали едни обувки могат да направят такива поражения?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот renetka » 27 Юни 2018, 15:59

Пробвай да ги сложиш във фризера за една нощ, по принцип се отпускат.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот Fury » 13 Дек 2018, 13:37

По-скоро нищо не може да помогне. Затова като се избират още в магазина, се мери с подходящи чорапи и когато краката не са подути или изморени.
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Какво да направя с неудобните и тесни обувки?

Мнениеот milenapetrova » 14 Окт 2020, 12:29

Момичета аз много внимавам с обувките, защото е супер важно да е удобно на крака. За това меря и гледам много добре преди да купя. Скоро си взех за първи път онлайн и като цяло съм доволна много. Когато пристигнаха разбира се се оказа, че не ми е точен номера. Бяха ми тясни, но ги върнах, поръчах номер по-големи и всичко беше наред. Обувки, които с времето са ми станали неудобни ги сменям задължително, няма как просто...
Аватар
milenapetrova
 
Мнения: 44
Регистриран на: 03 Авг 2017, 21:02

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта