Роб Шнайдер обвинява фармацевтичната индустрия за смъртта на Робин Уилямс, съгласни ли сте?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Роб Шнайдер обвинява фармацевтичната индустрия за смъртта на Робин Уилямс, съгласни ли сте?

Мнениеот николаев » 20 Авг 2014, 13:48

Прочетох от сайта статия написана по повод възмущението на Роб Шнайдер към фармацевтичната индустрия, която смята, че е убила приятелят му и колега Робин Уилямс!
Шнайдер всъщност твърди, че предписаното му лекарство за Паркинсон има страничен ефект, именно импулс за самоубийство. :o :shock: :shock:
2014.08.11-mrconservative-53e94fd7862c2.jpg
2014.08.11-mrconservative-53e94fd7862c2.jpg (39.63 KiB) Прегледано 556 пъти

Казано честно след смъртта на Майкъл Джексън, а сега и тази на Робин Уилямс, на човек може да му изникне в главата една леко конспиративната мисъл, че именно лекарите са подучвани или принуждавани да действат по този начин в даден момент. :roll:
От друга страна съм съгласен с изказванията на Шнайдер, относно фармацевтичната индустрия, която покосява наред, независимо дали си Робин Уилямс или николаев от форум Фрамар!
А вие можете ли да се съгласите с обвиненията, които Роб Шнайдер отправя към фармацевтичната индустрия за смъртта на Робин Уилямс?
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Роб Шнайдер обвинява фармацевтичната индустрия за смъртта на Робин Уилямс, съгласни ли сте?

Мнениеот ramimni » 20 Авг 2014, 14:02

това вече е прекалено да мислиш, че умишлено са тровени или склонявани към убийство легенди от този ранг. До колкото разбрах Робин Уилямс е бил в депресия и преди, просто в този момент е достигнала някакъв пик, който е решил нещата по този начин :( по мое мнение!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Роб Шнайдер обвинява фармацевтичната индустрия за смъртта на Робин Уилямс, съгласни ли сте?

Мнениеот moni.sparrow » 20 Авг 2014, 15:59

Аз мисля, че наистина може и да има нещо такова! Но ми се вижда прекалено това, което се случва около смъртта на известните :( Мир на праха му!
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Роб Шнайдер обвинява фармацевтичната индустрия за смъртта на Робин Уилямс, съгласни ли сте?

Мнениеот nek0i_si » 21 Авг 2014, 18:55

Някои от тези лекарства както и доста от антидепресантите имат подобен страничен ефект в началото и това го пише в листовката. Така, че стига сте философствали...
nek0i_si
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Авг 2014, 18:53

Re: Роб Шнайдер обвинява фармацевтичната индустрия за смъртта на Робин Уилямс, съгласни ли сте?

Мнениеот m.vulev » 22 Авг 2014, 11:52

nek0i_si написа:Някои от тези лекарства както и доста от антидепресантите имат подобен страничен ефект в началото и това го пише в листовката. Така, че стига сте философствали...

Абе ей, нали за това са форумите, да си философстват хората, като не ти се чете, защо пишеш тука, май се присъединяваш към философстващите, мрънльо!
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron